Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 54

Thread: PRIMUL

  1. #21
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by boxy060
    cel mai bun anamariap, cel mai prost mahjia =))
    cu mehjia ai dreptate...ala nabu` nabilor )) ... cik era si el lider o data prin RA ...nu RA original si l-au amenintat cativa si a dizolvat )

  2. #22
    Guest

    Default

    cel mai bun jucator cred ca a fost ramane si va fii Scorpow pentru ca in afara ca stia sa joace se impunea pe toata Polonia ( atunci cand polacii erau 20% din jucatorii de crims ) indiferent de razboaie, ga-uri etc el unea toata Polonia deci indiferent ca era un jucator corect sau nu, el stia sa se impuna; la noi in tzara nu a existat si nu va exista nimeni sa faca asta.. Cel mai prost jucator de tc cred ca sunt eu ... Hai bft

  3. #23
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by NeoTheOne
    indiferent ca era un jucator corect sau nu,
    De cand nu mai conteaza asta ?


    Parerea mea e ca nu exista 'cel mai bun jucator' ..Ca in fiecare runda apare cate unu care se afirma , sunt si destui jucatori talentali care joaca in spatele conturilor

    Pe parcursul unei runde cred ca conteaza: 70% timp de joc
    10% posibilitati ( net,pc decente)
    10% talent
    9% prieteni
    1% si un pic de noroc :P

  4. #24
    Guest

    Default

    eu zic ca 90% un bot bun, si restul nu conteaza

  5. #25

    Default ;))

    cel mai bun jucator de crims e neozadreamer...pe bune vorbesc...l-am intrebat la inceputul runde asta...daca joaca cu boti...si mi-a raspuns ca nu l-a primit inca..))) deci faza aia nu pot sa o uit..si am vrut sa o impartasesc cu voi..pacat ca nu mai am arhiva

  6. #26
    Guest

    Default Re: ;))

    Quote Originally Posted by pojke1
    cel mai bun jucator de crims e neozadreamer...pe bune vorbesc...l-am intrebat la inceputul runde asta...daca joaca cu boti...si mi-a raspuns ca nu l-a primit inca..))) deci faza aia nu pot sa o uit..si am vrut sa o impartasesc cu voi..pacat ca nu mai am arhiva
    da nu l-am primit ca nu l-am cerut dar pot ink sa il cer, dar nu imi bat capu, nu am d c am multe altele mult mai importante - multzumesc lui Dumnezeu ca le am ...

    Grecii ( nu aia care sunt in top ) au but si pot sa mi-l dea dar sincer nu vreau "punct"

  7. #27
    Guest

    Default

    nebunule!

  8. #28
    Guest

    Default

    ahahaha

  9. #29
    Guest

    Default

    cretini....si nik mai mult!

  10. #30
    Guest

    Default Re: PRIMUL

    Quote Originally Posted by DuddySRL
    Mha care a fost cel mai bun jucator de pana acum de pe crims? dati-va cu parerea ...aku fara mishtouri :P BFT
    Io!

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •