Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 54

Thread: PRIMUL

  1. #41
    Guest

    Default

    teoretic RoAlliance a fost userul tuturor romanilor, datorita globalizarii jocului userul a devenit userul tuturor care au vrut sa ajute, romani sau straini, indiferent!

  2. #42
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Adziano
    teoretic RoAlliance a fost userul tuturor romanilor
    plm... ati uitat sa-i treceti pe silent assassins la credite

  3. #43
    Guest

    Default

    duddy...jucam at si stiu de CONTUL roalliance eu nu stiu de playerul cu numele acesta)

  4. #44
    Guest

    Default

    da da, mihaitsa jupânu

  5. #45
    Guest

    Default

    shtitz ceva?hai, zicetzi-mi voi un jucator "bun", care a ajuns in top de capul lui, fara bot, donatzii, etc. ?exista?nu neaparat pe corectitudine ... ca, vb aia, a da ga pe altii (hai, fara fasoane, ca e roman sau nu, cel pe care se da ga) e de natura jocului, nu?

  6. #46
    Guest

    Default

    iti zic eu unu dar a ajuns pe primul loc in top ro nu inter...si a ajuns acolo fara sa vrea .....nsj poate sa justifice dak ce spun e adevarat...dak nu ma credeti
    Arcibald nu mai stiu in ce runda oricum pe la inceput...prin rundele 6,7,8...nu mai tin minte exact...kand RA in ultima clipa a dat ga pe SA si cel care era pe primul loc at in ro a intrat in spital)...at a ajuns Arcibald pe primul loc...iar din cate stiu eu nu a avut nici un fel de donati...
    nsj sper k spun bine...

  7. #47
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by WarPrinces
    duddy...jucam at si stiu de CONTUL roalliance eu nu stiu de playerul cu numele acesta)
    Chiar te rog sa te uiti in topurile trecute...nebuno care esti ) ... si eu ma refeream exact la ce s-a spus mai sus....toti au donat pe un sg cont...

  8. #48
    Guest

    Default

    2pacbogdan

  9. #49
    Guest

    Default

    nu m`am uitat in urma)):P...dar u ai zis player...nu cont...deci...no....prin player se intelege k a jucat 1 sg...iar pe contul ala sunt sigura k au jucat mai multi...:P


    P.S:Merry Christmas to u all and a Happy New Year:*:*:*:*
    no hard feelings duddy no?)):*

  10. #50

    Default

    Doar mete a ghicit cine a fost\este\si va fi cel mai bun jucator =))...va poate confirma si nsj =))

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •