Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
    Guest

Default Crims.biz den suç işlemeyin yanlış hapishaneye düşersi

merhabalar
    başıma bugün bir olay geldi genellikle suç seviyemi atlarken örn : taksi den ev suçuna geçerken crims biz den yararlarnırım ve you can power atack dediği zaman yapar bu sayede işler yolunda giderAncak benim sniperi satıp ışın silahı alana kadar aldım gittim statları yeniledim ışın silahı dedim 1038 küsürlü powerım war dedi kumarhane you can power atack dedi bende yaptım ve hapishaneye düştüm hepsi şu yeni sezonlarda gelen yenilikler yok ölüm makinasının gücü yükselmiş fiyatı artmış yok zırh 2 kat fiyat artmış gücü azalmış felan ii güzel ama crims biz sitesinide güncelleseler nasıl olur ? böylece benim gibilerde madur olmazlar
    bunu yönetime söylüyorum crims.biz sitesinden başka site keyloger felan tmm ama gel gelelim buda yanlış hesaplıyo yakında alacam yanıma hesap makinesini bölme çarpma yapıcam
    benim istediğim lütfen bu sorun giderilsin ya site güncellensin yada siz ek bir site açıp güncel soygunlarımızı hesaplicamız bi program kurun rica ediyorum ya düşdüğüm hapishaneye 2 defa yazık değilmi bana lütfen dediklerime kulak asılsın lütfen

Guest

arkadaşım site kendını tyenılemedı ama sıraya göre yaprsan sıralam aynı silahların adı degişti gücleri degil sıralamaya göre yaprsan ii olur tabi bi degişiklik varsa mod.arkdaşlar belritir

Guest

ewet you can attack diyebilir ama hangi modda dediği önemlidir ve senin karketerin önemlidir... hesaplama yaparken safe modda yaomalısınız ve soyguncu karakterine sahip olanlar adından anlaşılacağı gibi soygun üzerine kurulu olduğu için daha avantajlı ve piyasada var olan power hesaplama sitelerinin hiç biri " The Crims" in oluşturduğu site değildir.Yani size yardım amaçlı başkaları tarafından tasarlanmıl sitelerdir bu neden den dolayı ne biz modların ne de oyun sahiplerinin yapabiliceği hiçbir şey yok sadece sizi yönlendirebiliriz ki power la ilgili şimdiye kadar gelen sensin.. ve o sitedeki hesap makinesinin haricininde silahlardaki durability( dayanıklılık) sizin soygun yapma olasılığınızı ektiler.o siteler silahlar %100 sağlamken ki durumuna göre hesap yapmaktadır senin silahının dayanıklılığı %50 ise yada % 80 ise hapse düşme olasılığın artıyor demektir buna dikkat etmeyi dene bide

Guest

bence böle sitelere fazla güvenme çünkü yanıltabilirler sizi bence en iisi kendine güveniosan dalacan güvenmiosan dalmıcan