Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20

Thread: pokracovat

  1. #11
    Guest

    Default Re: pokracovat

    cau chces byt v mojem klanu??

  2. #12
    Guest

    Default Re: pokracovat

    chce byt nekdo v mem klanu jestli jo piste na icq 404-372-466 ale jen pokud v klanu nejste

  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by olanekCZ
    leonku a ja zase budu chránit tebe :P ale ty bys mně zbil
    a ali aji tebe se ujmu hitmani jsu zmrdííí; - ) za chvili budu mit kukly venku zt jip tak to uvidíte

    SantaKlaus
    Jo no jsou to šmejdi ! Je třeba obrana

  4. #14
    Guest

    Default

    dodržujte bezpečnostní pravidla a nebudete potřebovat ochrannou ruku

  5. #15
    Guest

    Default

    Na sto procent má koukněte se na mě......začal jsem 15. kolo a začalo mě to bavit a slíbil sem si že dokážu víc než jen sedět u pocítače ale i prožívat s kamarády pěkné i nepěkné chvíle a tak sem založol gang Mafia byl jsem hrdý na svůj gang který se velkou rychlostí propracovával na první stránku a tam se to stalo 4. místo je tam ještě vydět pozůstatek ten osudný večer sem se předávkoval protože sem zapoměl že jsem se detoxikoval a jeden člen porušil přísahu....nemohl jsem se dívat na to jak umírá můj gang a tak jsem spáchal harakiri s gangem .....všichni mi vyvolávali slávu a jak sem skončil....jeden člen jediný....a konec všeho všeho co jsem tak dlouho budoval.....

  6. #16

    Default

    Quote Originally Posted by Hansss
    Na sto procent má koukněte se na mě......začal jsem 15. kolo a začalo mě to bavit a slíbil sem si že dokážu víc než jen sedět u pocítače ale i prožívat s kamarády pěkné i nepěkné chvíle a tak sem založol gang Mafia byl jsem hrdý na svůj gang který se velkou rychlostí propracovával na první stránku a tam se to stalo 4. místo je tam ještě vydět pozůstatek ten osudný večer sem se předávkoval protože sem zapoměl že jsem se detoxikoval a jeden člen porušil přísahu....nemohl jsem se dívat na to jak umírá můj gang a tak jsem spáchal harakiri s gangem .....všichni mi vyvolávali slávu a jak sem skončil....jeden člen jediný....a konec všeho všeho co jsem tak dlouho budoval.....

    omg co to tu meles

  7. #17
    Guest

    Default

    No ja som uz niekolko krat padol ale vzdy som sa pozbieral a zijem stastny a smrtelny zivot

  8. #18
    Guest

    Default

    AnielSmrtiSVK (alias KillerSVK) => co slovo, to perla !

  9. #19
    Guest

    Default

    Koffi to vies taky proste som a keby som si nezmazal ucet asi 30 krat a potom ho zas nevytvoril tak by som tu bol asi jedniny slovak co ma ucet od tretieho kola okrem dexterasvk

  10. #20
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Hansss
    Na sto procent má koukněte se na mě......začal jsem 15. kolo a začalo mě to bavit a slíbil sem si že dokážu víc než jen sedět u pocítače ale i prožívat s kamarády pěkné i nepěkné chvíle a tak sem založol gang Mafia byl jsem hrdý na svůj gang který se velkou rychlostí propracovával na první stránku a tam se to stalo 4. místo je tam ještě vydět pozůstatek ten osudný večer sem se předávkoval protože sem zapoměl že jsem se detoxikoval a jeden člen porušil přísahu....nemohl jsem se dívat na to jak umírá můj gang a tak jsem spáchal harakiri s gangem .....všichni mi vyvolávali slávu a jak sem skončil....jeden člen jediný....a konec všeho všeho co jsem tak dlouho budoval.....
    heh to sa podoba mne dal som si detox idem na wc a po detoxe som este ziadnu drogu nebral a si zoberem 99 heraku... tak som sa nasral ze som tyzden tu nechodil

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •