Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Guest

Default Kredi Icin Para ödüorum..ama kredi gelmior ?:S

Selamlar..arkadasim...hapise girmistim..kredi aldim..ve elime ulasti 20 kredi..sonra 10unu verdim ciktim hapisten..gene girdim gene verdim...elimde simdi 0 kredit var..sonra gene girdim HAPISE..dedim..gene aliyim KREDI..ama olmadi !
    SMS yolladim .geri cevap geldi..ve yaziorduki

Eger 2,00 euro yu ödemek istyiorsaniz..EVET diye geri cevap yazin yaziordu..ve cevapladim..ama geri sms gelmedi..ve bunu tam tamina 3 kere denedim...yani gittii 6 eurocukbos bosuna bunun icin bisey yapabilirmisiiniz?istiyorsaniz kontrol edin..toplam 4 kere yazdim sms ..1 olumlu..yani 20 kredimi aldim .. ama 3 olumsuz..kredi alamadim..ve suanda hapisteyim

Guest

toplam 4 kere yazdim sms ..1 olumlu..yani 20 kredimi aldim ..
    yanlış hatırladığın bir nokta bir sanırım cünkü sms basına sadece 10 kredi alabilirsin her sms için 10 kredi gelir sana 20 kredi imkansız

http://forum3.thecrims.com/viewtopic.php?t=44677

burda yazan yerleri takip et şikayetini ilet support crew raporunu kontrol ettikten sonra sana geri dönüş yapacaktır

Guest

hayir..nasil olur :S ben daha demin gene aldim..20 kredi verdi ! nasil 10 kredi verebilir

Guest

2. Ödeme şeklini seçin
    SMS ile kredi alın

Metin ile bir SMS gönderin
    C R E D

aşağıdaki numaralardan birine:

Numara Kredi Fiyat

3 9 2 9 10 1.75 TRY

SMS gönderdikten sonra telefonunuza bir kod ulaşacak. Kodunuzu aşağıdaki kutucukta kullanıp kredilerinizi edinin.

Kredi kodunuzu buraya girin:

Guest

Metin ile bir SMS gönderin
    C R E D

aşağıdaki numaralardan birine:
    Numara Kredi Fiyat
    0 9 3 0 4 5 6 4 5 6

20 €1.90 (+ sms-fee)

SMS gönderdikten sonra telefonunuza bir kod ulaşacak. Kodunuzu aşağıdaki kutucukta kullanıp kredilerinizi edinin.

Kredi kodunuzu buraya girin:

Guest

kardes..valla billa daha demin gene yolladim..ama olmuor iste..bi gelior bi glemior..bugün belki 6-7 kere yollamisimdir..sadece 2-3 olumlu geldi ..bosuna para harcadim..para siciom sanki

Guest

ikimizdede farklı görünüyor neyse kredi ile sorunlarınızı sizin kendiniz iletmeniz gerekiyor nasıl ileteceğiniz

http://forum3.thecrims.com/viewtopic.php?t=44677

yukarıda link de anlatılmış durumda siz sorunu ilettikten sonra support crew kontrol edip size geri dönüş yapacaktır.Üzülerek söylemek zorundayım ki size yol gösmek dısında başka yapabileceğim bişi yok kredi konsunda.. link te yazan adamları takip et

Guest

ok sagolasin...

http://support.thecrims.com <-- buraya zaten hergün bakiorum biseyler varmiki diye..ama sesi solugu cikan yok..zaten bidaha töbe KREDI almicam...hapiste yatarsam yatarim..hastanede yatarsam yatarim..artik umrumda degil...
    genede ugrasin icin tsk.ederim sana..sagol.
    konuyu silebilirsin artk

Quote Originally Posted by GLSSTYLEZ
    ok sagolasin...

http://support.thecrims.com <-- buraya zaten hergün bakiorum biseyler varmiki diye..ama sesi solugu cikan yok..zaten bidaha töbe KREDI almicam...hapiste yatarsam yatarim..hastanede yatarsam yatarim..artik umrumda degil...
    genede ugrasin icin tsk.ederim sana..sagol.
    konuyu silebilirsin artk
    arkadaşlar benimde bir sorunum var sms ile kredi alacam ama kredi yazıyorum tabi malesef yabancı olarak 3929 a göndrirken mesaj gönderimi başarısız diyor sebebi ne olabilir?????

Guest

hmm anladığım kadarıyla bir çok arkadaşa burda bizim türkçe anlama , anlatma ve okuma dersi vermemiz gerekecek hiç krediler bölümünü okudun mu ? orda nasıl alacağın yazıyor

sms ile kredi almak için önce bir cep telin olması ve bunun telefondada kontor olması gerek sonra yeni mesaj yaz deyip

CRED yazıp ordaki kodu girip 3929 a göndereceksin olay bu kadar yabancı olarak yaptığın olay ne ve nie kredi yazıyorsun ki orda sana CRED yaz diyor... neyse bu adımları takip et bakalım kredi alabilecekmisin