Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 34

Thread: staff de kkt

  1. #1
    Guest

    Default staff de kkt

    bai tristilor .. nu mai stergeti topicuri doar ca sa ne aratati ca va faceti datoria, pt ca nici de asta nu sunteti in stare, dovada sunt cele nshpe mii de topicuri care n'au legatura cu jocul, dar care sunt inca active

  2. #2
    Guest

    Default

    si care au fost alea ?

  3. #3
    Guest

    Default

    au fost prea multe

  4. #4
    Guest

    Default

    pun pariu pe 2 becks ca atunci cand se trezeste 'fast' vorba lu` grasanu acest topic o sa fie inchis :P care se baga ? :> :P

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Grudge
    si care au fost alea ?
    imi ia doo zile dc e sa le scot pe toate, si nu vb numa de cele care sunt acum, ci si de cele care au fost "offtopic" si au ramas active o lunga perioada, doar pentru ca erau facute de anumite persoane, sau pt ca pe cineva avantaja ce scriau oamenii acolo.

    PS: vad ca tot sunteti oameni de genu asta, daca va dau 10.000 imi lasati si mie topicul mai mult de 2 saptamani ? promit sa pup in cur toti moderatorii, in fiecare post in parte, numa sa nu mi-l stergeti

  6. #6
    Guest

    Default


  7. #7
    Guest

    Default Re: staff de kkt

    Quote Originally Posted by andone
    bai tristilor .. nu mai stergeti topicuri doar ca sa ne aratati ca va faceti datoria, pt ca nici de asta nu sunteti in stare, dovada sunt cele nshpe mii de topicuri care n'au legatura cu jocul, dar care sunt inca active
    Nu cred ca a fost vreun topic sters fara un motiv bine intemeiat.

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by andone
    Quote Originally Posted by Grudge
    si care au fost alea ?
    imi ia doo zile dc e sa le scot pe toate, si nu vb numa de cele care sunt acum, ci si de cele care au fost "offtopic" si au ramas active o lunga perioada, doar pentru ca erau facute de anumite persoane, sau pt ca pe cineva avantaja ce scriau oamenii acolo.

    PS: vad ca tot sunteti oameni de genu asta, daca va dau 10.000 imi lasati si mie topicul mai mult de 2 saptamani ? promit sa pup in cur toti moderatorii, in fiecare post in parte, numa sa nu mi-l stergeti
    Nimeni nu ajuta pe nimeni , si nu exista oameni avantajati . Clar ?

    Toti sunt tratati la fel.

  9. #9
    Guest

    Default

    nu cred

    exemplu : ZaUan ala m-a jignit si injurat 2 zile incotinuu si nimeni nu i-a dat ban ...si nici topicurile lui n`au fost inchise

    fii serios

  10. #10
    Guest

    Default

    ok...stiu...erau topicuri interesante...


    si al meu a fost...si l-ati blocat dupa 3min

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •