Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9

Thread: O magarie

  1. #1
    Guest

    Default O magarie

    Este o magarie ce fac acesti spurcati , polonezii. Este un joc frumos dar ar trebui deletat ! Da Bafta si tie Muguru ! si tuturor romanilor !!!
    Poate fac acum cu noste baietii un script sau un program sa le spargem saitu! Suntem la un nou proiect ! care mai are prieteni mesteri in d-alea hack-ului si programelor de script mail [email protected]

  2. #2
    Guest

    Default

    ok...sincer habar n-am ce sa fac aici...
    stau pe ganduri k esti roman...k in alt caz akuma erai si raportat pt ban...
    dar nah...astept si decizia lui EvilSheridan...


    [offtopic] U ai discoteca "Laurentiu" in joc? sau ai nicku "Laurentiu"?

  3. #3
    Guest

    Default de ce sa fiu raportat

    de ce m-ai turna daca as face un program sau un script?

  4. #4
    Guest

    Default

    lol pt k este ceva in afara regulilor...si te-ash turna numa k ai spus ceva despre scripturi si hackuit jocu...si dak puneai asta ieri iti stergeam postu intr-o clipa...dar azi m-ai prins cu putina...dusanie sa zicem...fata de admini, asha k azi nu sterg postu...dar maine cine stie...
    intr-un mod tare indirect, Matzone ti-a salvat postu azi...

  5. #5
    Guest

    Default ok

    Matzone este tovaras cu mine si il respect! pt ce a facut pe crims!

  6. #6
    Guest

    Default

    aham...fain...pai nah...ceea ce i s-a intamplat lui m-a deranjat extrem de mult (ca sa nu zic mai multe, desi ar cam trebui)...si de am o problema azi cu adminii si cu tot cacatu care ii in jocu asta...dar nah...Mugur a facut tot ce a putut face pt romani...acum este randul altciuva...si desi multa lume vorbeste de RA, razbunare sau mai stiu eu ce, nu vad p nimeni sa faca ceva concret...si in "Our side of the story" vad k numa vantu deranjeaza panzele de paianjen... in fine...hai k mai vad maine restu...

  7. #7
    Guest

    Default Ma deranjeaza

    Ca adminii saitului nu mai baga romanii in seama si ca astia dau SMS la greu si le papa $$ la greu! poti sa zici ca e inselatorie? sau ....

  8. #8
    Guest

    Default

    Nu e nevoie sa te turnam ... pt k Hack si Script e un cuvant imprumutat din lb. engleza.
    Concluzie: Polonii stiu engleza [ cel putin nookies stie, k am dialogat cu el ]
    Deci ... polonii pot intra pe Romanian-Support oricand vor ... si dak au dat aici isi dau si ei seama despre ce e vorba ... si oricum sunt destui aici kre te-ar turna [ pupincuristii ]...Au ei grija de noi sa ne toarne unde trebe si sa traduca cuvant cu cuvant , virgula cu virgula ... asa k mai bine de Hack si Script vorbiti in privat.

  9. #9
    Guest

    Default

    Evil stai linistit...si dak am vorbi numa despre cate curve are fiecare [in joc] tot ne-ar bana daca kiar ar vrea...dar am o intrebare...tu sau altii stiu ce-i prin forumu polonilor? dak nu, atunci pakt...k dak ati stii ati vedea jocu poate si mai bine. si dak da, atunci stiti despre ce vorbesc...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •