Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Guest

    Default Twoje IP zostało zbanowane.

    Twoje IP zostało zbanowane.
    Proxy IPs are not allowed
    Proxy Hunter

    Mam takie pytanko =] Co z tym fantem zrobić ??? żeby było g00d i TC hulało jak dawniej! bo ja nadal nie czaje o co chodzi z tym proxy??
    W regulaminie nic nie pisze na ten temat albo ja ślepy jestem o_o

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland, Warsaw
    Posts
    717

    Default

    Nic nie pisze ale to utrudnia pracę Adminów, jest na to sposób, nie wchodź przez proxy. (:
    "The more I see the less I know for sure." - John Lennon

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by lukipuki007
    Nic nie pisze ale to utrudnia pracę Adminów, jest na to sposób, nie wchodź przez proxy. (:
    Tyle to ja wiem ale może ktoś mnie uświadomi co jak gdzie z czym to sie je bo ja raczej informatykiem to nie jestem =]

  4. #4
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Po raz kolejny napiszę, że nie wiem co wy, gracze macie za przypadłość pisania na PM i jednocześnie zakładać temat związany z jedną i tą samą sprawą.

    Tak jak napisał luki, wystarczy nie wchodzić na TC przez PROXy i nie będzie problemów. Coś musiałeś zrobić, że ten program wyłapał Twój adres IP, jako adres PROXY.

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Tonik
    Tak jak napisał luki, wystarczy nie wchodzić na TC przez PROXy i nie będzie problemów. Coś musiałeś zrobić, że ten program wyłapał Twój adres IP, jako adres PROXY.
    Patrz wiadomość wyżej!! Nie wiem po co wogóle co kolwiek pisałeś skoro nic nowego nie wniosłeś. Pytanie brzmi: "CO ZROBIĆ BY NIE WCHODZIĆ NA TC PRZEZ PROXY!!", a nie "co sie stało?".
    Pozdro

  6. #6
    Guest

    Default

    Przez IE:

    1) Odpalasz stronke
    2) Narzędzia
    3) Opcje Internetowe
    4) Połączenia
    5) Ustawienia sieci LAN
    6) Na samym dole zaznaczasz kwadracik obok, którego pisze "nie używaj serwera proxy dla adresów lokalnych" zaznaczasz.
    7) Możesz sie logować na TC :P


    Pozdrawiam.

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Piekar
    Przez IE:

    1) Odpalasz stronke
    2) Narzędzia
    3) Opcje Internetowe
    4) Połączenia
    5) Ustawienia sieci LAN
    6) Na samym dole zaznaczasz kwadracik obok, którego pisze "nie używaj serwera proxy dla adresów lokalnych" zaznaczasz.
    7) Możesz sie logować na TC :P


    Pozdrawiam.
    No wreszcie jakaś konkretna odpowiedz <piwo>!
    thx

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Pat84KKK
    Quote Originally Posted by Piekar
    Przez IE:

    1) Odpalasz stronke
    2) Narzędzia
    3) Opcje Internetowe
    4) Połączenia
    5) Ustawienia sieci LAN
    6) Na samym dole zaznaczasz kwadracik obok, którego pisze "nie używaj serwera proxy dla adresów lokalnych" zaznaczasz.
    7) Możesz sie logować na TC :P


    Pozdrawiam.
    No wreszcie jakaś konkretna odpowiedz <piwo>!
    thx
    Heh najpierw sprawdz :P póżniej będzie piwko bo możliwe, że kiedyś sciągnąłeś taki program, który zmienia co jakiś czas proxy.
    Nie pamiętam już nazwy ale jak go włączysz to on Ci sie uruchamia przy każdym uruchomieniu kompa automatycznie to musisz wyłączać. :P

    Pozdrawiam

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Piekar
    Quote Originally Posted by Pat84KKK
    Quote Originally Posted by Piekar
    Przez IE:

    1) Odpalasz stronke
    2) Narzędzia
    3) Opcje Internetowe
    4) Połączenia
    5) Ustawienia sieci LAN
    6) Na samym dole zaznaczasz kwadracik obok, którego pisze "nie używaj serwera proxy dla adresów lokalnych" zaznaczasz.
    7) Możesz sie logować na TC :P


    Pozdrawiam.
    No wreszcie jakaś konkretna odpowiedz <piwo>!
    thx
    Heh najpierw sprawdz :P póżniej będzie piwko bo możliwe, że kiedyś sciągnąłeś taki program, który zmienia co jakiś czas proxy.
    Nie pamiętam już nazwy ale jak go włączysz to on Ci sie uruchamia przy każdym uruchomieniu kompa automatycznie to musisz wyłączać. :P

    Pozdrawiam
    Nie ściągałem programu do żadnego proxy a jak dzwoniłem do kolesia od którego mam neta to powiedział że przez proxy łączy po całej sieci tak jest szybciej itd itp.Wniosek : baj baj TC =[ , ale <piffo> i tak sie należy!Bo jak sam widzisz "Admin " nie potrafił dać odpowiedzi ani na Pm ani tu wiec po kiego do nich pisać na PM czy założyć temat jak sie nic nie dowiesz a tylko zjebke dostaniesz!
    Pozdrawiam Pat =]

  10. #10
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Nie jestem informatykiem i to nie forum informatyczne. Tak więc nie pytaj się co zrobić żeby nie grać przez proxy na forum zupełnie do tego nie przeznaczonym.

    Takie pytania możesz zadać w OFF TOPIC- Other Languages.

    Zamykam.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •