Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. #1

    Default Cosik się zrąbało :)

    Witajcie!
    Dzisiaj sobie gram gram...kupiłem mm i kamizelke, i miałem staty po 1 k...n00b ze mnie rozwijam kukły więc dlatego piszę, atakowałem rosyjskiego, 4 razy poszło jak spłatka ... , weszłem do klubu, zacpałem, poszłem do szpitala, zmieniłem twarz i wyszłem na kilka minut z kompa, przychodze patrze, wszystko ok, no to dalej daje rosyjskiego, a tu patrze ... "CO TY Z POLICJI?!" i ten cholerny obrazek kilku łysych pał, co patrzą się na ciebie jak głodny na kawałek kiełbasy...mozecie wyjasnic, dlaczego trafilem do wiezienia? 4 ataki wyszly a 5 juz nie?

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default Re: Cosik się zrąbało :)

    Czynnik losowy lub zepsuta broń i jeszcze lub... broń mogła dac za mało obrażeń co niewystarczyło aby skok mógł się udać. Jeśli chcesz wiedzieć dokładnie to musisz poczekać na kogoś z panelem, czyli na Athię

  3. #3

    Default

    Czyli lepiej miec staty na zapas? tzn. wiecej np. o 300 od wymaganej ;>?

  4. #4
    Guest

    Default

    Broń musiała by być bardzo zniszczona jak się nie udał...


    Pozdro.

  5. #5

    Default

    Broń była 100 % Świeżo kupiona

  6. #6
    Guest

    Default

    Do autora: czy mógłbyś podać mi ID tego konta, na którym ,,cosik się zrąbało" ???

  7. #7
    Guest

    Default

    moze jak kupiles bron to jej nieaktywowales tylko inna miales wlaczona?

  8. #8

    Default

    Nie róbcie mnie za frajera przecież Ci mówię, że kamizelke i mm aktywowałem bo tak bym wpadł za 1 razem

    Byqus2-ID: 8613353
    Byqus4-ID: 8616117

  9. #9
    Guest

    Default

    nikt z ciebie nic nierobi poprostu kminimy zeby pomuc ci zagadke rozwiazac co sie stalo

  10. #10

    Default

    Znow się to powtarza, 4 skoki udane, 5 wpadka, broń wyrządziła 1872 obrażeń, wystarczająco,to akurat naByqusiu2 a na 4 to samo ... nędza.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •