Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 12 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 117

Thread: top 5 world

  1. #1
    Guest

    Default top 5 world

    caaau, tak jak tipujete top 5 world, a kdo má podle vás nejlíp nakročeno k vítězství, můj tip je

    1.TheGreekWay
    2.Olympic
    3.HC
    4.sh0b0lanu
    5.BijiXXX

    jinak nejvíc to přeju HC myslim si, že si zaslouží vyhrát, tak GL všem a vesely vanoce :P

  2. #2
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    94

    Default

    trošku předčasný tipovat si myslim

  3. #3
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Kiežby sa do toho ešte nemuselo vložiť Abuse crew a trochu zamiešať kartami. Obávam sa však, že to nebude možné. No, ale keby sme to tak nechali, tak ti v tom poradí celkom iste chýbajú brazílci... V top 20 ich je pomerne dosť a ono ako vieš, tak celá brazília tradične na dva súbori: Crimasters a Honome alebo BR4lliance alias Th3CrimsBr. Z tej druhej skupiny však teraz nehrá tvrdé jadro. Potom si nie je ťažké domyslieť, čo to tam v tej top 20 je za silu s brazílie, ktorá sa nakoniec ako vždy spojí.

    M.

  4. #4
    Guest

    Default

    Tak môj typ alebo skôr odhad je takýto:

    1. Crimaster

    2. Olympic

    3. HC

    i keď by som chcel zameniť 2 a 3 najradšej ale no...

  5. #5

    Default

    Vela ludi aj zahranicnych veri Olympicom, ze vyhraju. Greci urcite v top 5 budu a brazilci...hmmm nepoviem ci maju zapnute pomocky alebo nie Viete o mne sice ze som z HC a myslim si ze HC doterz porazilo stale Olympicov...takze ja im verim...Olympic je porazitelny...ked uz prehral ako triplex ci godlike a podobne a meno nezarucuje vitazstv. Kazdopadne uvidime...myslim ze to bude tesne. Poradie tu pisat nebudem myslim ale ze v top5 budu greci sh0bo HC olympic a Kiko (neverim brazilcom no ze toto kolo dohraju :S )

  6. #6
    Guest

    Default

    Podľa mňa je predčasné tipovať kto bude v prvej five ... karty sa môžu všelijak zamiešať ... a pokiaľ viem, brazílčania neudreli v plnej sile .. čiže bude tho veľmi zaujímavé pred koncom .. ..

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MasterSVK
    Podľa mňa je predčasné tipovať kto bude v prvej five ... karty sa môžu všelijak zamiešať ... a pokiaľ viem, brazílčania neudreli v plnej sile .. čiže bude tho veľmi zaujímavé pred koncom .. ..
    mno je to předčasný jde jenom o tip a o názor co si o tom myslíte
    btw: člověk se tu dozví dobrý věci

  8. #8
    Guest

    Default

    Ja bych to videl:

    1. HC
    2. Olympic

    A reci dostanou zase BAN

    Jinak v porovnani lidi kolik hraje na uctu HC a kolik hraje na ucte Olympic, tak to Olympic na plne care prohrava

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MasterSVK
    Podľa mňa je predčasné tipovať kto bude v prvej five ... karty sa môžu všelijak zamiešať ... a pokiaľ viem, brazílčania neudreli v plnej sile .. čiže bude tho veľmi zaujímavé pred koncom .. ..
    neudreli? vsak uz maju minimalne 15 000 000 statov na kuklach

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by V4L1ST4R
    Quote Originally Posted by MasterSVK
    Podľa mňa je predčasné tipovať kto bude v prvej five ... karty sa môžu všelijak zamiešať ... a pokiaľ viem, brazílčania neudreli v plnej sile .. čiže bude tho veľmi zaujímavé pred koncom .. ..
    neudreli? vsak uz maju minimalne 15 000 000 statov na kuklach
    mno jestli je to pravda, tak nemaj HC ani Olympic sebemenší šanci, to zas budou astronomicky sumy

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •