Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 117

Thread: top 5 world

  1. #21
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by rAMZEy
    Quote Originally Posted by JuSt4BoY
    mno nejwětší haluz by byl HCxOlympic to by bylo peklo
    a určitě bych víc přál vyhrát polákům než řekum nebo brazilcům, ale stejnak pevně doufam, že HC vyhraje :P

    HCxOLYMPIC Laado tam uz je

    j a odkaz chalanom s OLYMPICU, dajak vam to toto kolo nejde a to pomaha skoro cele GFT a pridal sa aj laado a verim ze mate daco slubene od ra ako po minule kola..LAADO A OLYMPIC PATRI DO RA by som povedal!!nakolko clenovia sa nachadzaju aj na webe :P
    mno já jsem četl jenom, že si chce laado zahrát tohle kolo, takže newim jestli je hnedka stálej člen Olympicu fakt nwm

  2. #22

    Default

    zdeno kdo hral za HC byl dycky FUROR! pokud nepresel na druhou stranu.. a timpadem pak je jedina volba byt RA.

    FIL stejne jako WWI SA HC a dalsi mensi gangy byli soucasti zanikleho Furoru takze asi tak vse pro doplneni tveho TC vzdeleni z historie

  3. #23

    Default

    troška môj príspevok mimo témy...

    Quote Originally Posted by Zigac
    zdeno kdo hral za HC byl dycky FUROR! pokud nepresel na druhou stranu.. a timpadem pak je jedina volba byt RA.
    no je ešte jedna voľba a to nebyť nikde ale zas takú radosť ti nespravím :P

    a teraz...NightKata je tiež spojenie člena Furoru a RA a vyčíta im to niekto? myslím že nie... obaja tam chceli iba vyzdvihnúť litovskú vlajku tak k**** čo furt máš? keď niečo proti mne tak to napíš mne a nie ostatným. Tak ako travisovi že som bol aj tak najslabší v celom HC... OK?

  4. #24
    Guest

    Default

    No taky bych rekl ze to fotbalovy team Olympicu nejak nezvlada
    Ale oni jeste s necim vytasi...

    No ten laaduv prechod nekomentuju, nevim jak to bylo...

    Pokud Olympic neni z RA, tak proc vzdycky na konci kola se v gangu RA objevi ucet Olympic ? Mozna cirou nahodou

  5. #25

    Default

    NightKata to vycita spousta lidi a zejmena furoristi jim to vycitaji...
    BTW vubec to tentokrat nebylo o Tobe ale globalne mysleno, ale je videt ze potrefene husicky se dycky dokazi ozvat (chuckle)

  6. #26

    Default

    zasa sa hadate ved laado si cel len zahrat ved o tom je ta hra :P si zahrat

  7. #27

    Default

    tak bez hrat a nespamuj tady furt

  8. #28
    Guest

    Default

    Tak treba nekdo nechtel hrat s tema n00bama z Opportunity kteri maji hesla na plose, tak sel do olympicu

    Zigac je to hra ty uz to beres moc vazne , to tvoje RA Furor a furt dokola, a nebo se mi libi jak tem rekum porad veris ze nemaji bota, to je fakt smesne, pokud maji programatora ktery jednou udelal bota tak ho dokaze udelat znova

    Wake up n00b

  9. #29

    Default

    Quote Originally Posted by laado
    troška môj príspevok mimo témy...

    Quote Originally Posted by Zigac
    zdeno kdo hral za HC byl dycky FUROR! pokud nepresel na druhou stranu.. a timpadem pak je jedina volba byt RA.
    no je ešte jedna voľba a to nebyť nikde ale zas takú radosť ti nespravím :P

    a teraz...NightKata je tiež spojenie člena Furoru a RA a vyčíta im to niekto? myslím že nie... obaja tam chceli iba vyzdvihnúť litovskú vlajku tak k**** čo furt máš? keď niečo proti mne tak to napíš mne a nie ostatným. Tak ako travisovi že som bol aj tak najslabší v celom HC... OK?
    No vycitaju im to hraci a Furor ich poslal viac menej do prdele...tak sa netvar ze ty si neviniatko...si sa ukazal uz dost tak radsej tu uz nepis ked si sem nedokazal pisat polku kola lebo si bol zalezeny ako nejaky svab. dakujem...

  10. #30
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by slipknot4me
    Quote Originally Posted by laado
    troška môj príspevok mimo témy...

    Quote Originally Posted by Zigac
    zdeno kdo hral za HC byl dycky FUROR! pokud nepresel na druhou stranu.. a timpadem pak je jedina volba byt RA.
    no je ešte jedna voľba a to nebyť nikde ale zas takú radosť ti nespravím :P

    a teraz...NightKata je tiež spojenie člena Furoru a RA a vyčíta im to niekto? myslím že nie... obaja tam chceli iba vyzdvihnúť litovskú vlajku tak k**** čo furt máš? keď niečo proti mne tak to napíš mne a nie ostatným. Tak ako travisovi že som bol aj tak najslabší v celom HC... OK?
    No vycitaju im to hraci a Furor ich poslal viac menej do prdele...tak sa netvar ze ty si neviniatko...si sa ukazal uz dost tak radsej tu uz nepis ked si sem nedokazal pisat polku kola lebo si bol zalezeny ako nejaky svab. dakujem...
    Furor jo a rekni mi kdo je to jako "Furor" jako myslis toho kkta poFFku, nebo snad ty dmnty SA a toho jejich modela sportsmana, nebo botery smoka & FIL, nebo koho presne myslis tim furor, uz zadny furor neni, herni styl je nekde jinde ale nekteri lidi to stale nepobrali

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •