Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 12 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 117

Thread: top 5 world

  1. #31
    Guest

    Default

    Zigac neviem o co ti ide ? ja som za olympic hral ale RA nemam rad mohol som mat dva razy uz medailu gangu a mam ju niekde na ucte ? nie nemam tak neviem o com tocis

  2. #32

    Default

    cosme veď poznáš HC im vadí úplne všetko

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    Tak treba nekdo nechtel hrat s tema n00bama z Opportunity kteri maji hesla na plose, tak sel do olympicu

    Zigac je to hra ty uz to beres moc vazne , to tvoje RA Furor a furt dokola, a nebo se mi libi jak tem rekum porad veris ze nemaji bota, to je fakt smesne, pokud maji programatora ktery jednou udelal bota tak ho dokaze udelat znova

    Wake up n00b
    cosme moc dobre vim kdo z reku ma bota a kdo jim ho dela stejne jako kdo ho dela pro RA kdo pro smoka kdo pro hekate

    ja jsem proste zasadovy clovek a zrada a schovavani se se mi proste nelibi

  4. #34

    Default

    Quote Originally Posted by sc0rp10n
    Zigac neviem o co ti ide ? ja som za olympic hral ale RA nemam rad mohol som mat dva razy uz medailu gangu a mam ju niekde na ucte ? nie nemam tak neviem o com tocis
    tak jsi mozna vyjimka potvrzujici pravidlo

  5. #35
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    Quote Originally Posted by sc0rp10n
    Zigac neviem o co ti ide ? ja som za olympic hral ale RA nemam rad mohol som mat dva razy uz medailu gangu a mam ju niekde na ucte ? nie nemam tak neviem o com tocis
    tak jsi mozna vyjimka potvrzujici pravidlo
    ake pravidlo ? ?

  6. #36
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    Tak treba nekdo nechtel hrat s tema n00bama z Opportunity kteri maji hesla na plose, tak sel do olympicu

    Zigac je to hra ty uz to beres moc vazne , to tvoje RA Furor a furt dokola, a nebo se mi libi jak tem rekum porad veris ze nemaji bota, to je fakt smesne, pokud maji programatora ktery jednou udelal bota tak ho dokaze udelat znova

    Wake up n00b
    cosme moc dobre vim kdo z reku ma bota a kdo jim ho dela stejne jako kdo ho dela pro RA kdo pro smoka kdo pro hekate

    ja jsem proste zasadovy clovek a zrada a schovavani se se mi proste nelibi
    A kdyz vsecko tak vis tak proc ste jim davali staty kdyz jeste vedeli (kdyz jis vedel, jak chces) ze maji bot a stejne dostanou ban

    A taky pro si sil do 7alalalalala kdyz si vedel ze maji bot, jako chci rict ze by meli drzet hubu a krok a nekterym bych dal perm ban na forum.

  7. #37

    Default

    O Olympicu a RA.. btw tvuj ucet byl/je OldHerold ne?
    tam bylo pokud mne pamet neklame sveho casu hodne modrozlutocervene a napisech o RA

    ale je mozne ze jsem uz jen starec co ma vsechno popletene

  8. #38
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    O Olympicu a RA.. btw tvuj ucet byl/je OldHerold ne?
    tam bylo pokud mne pamet neklame sveho casu hodne modrozlutocervene a napisech o RA

    ale je mozne ze jsem uz jen starec co ma vsechno popletene
    vtedy som si to trochu poplietol bol som v gangu alenebolo to RA
    ja si to priznam mne je to jedno ci my veris ci nie nemam ich rad ako nemam rad ani teba pre tie tvoje reci

  9. #39

    Default

    tak aspon ze pamet si furt slouzi kdyz jsi byl v rumunskem gangu a nebyla to RA s odlitkem SR

    BTW Furor je puvodni rumunsky gang pokud tu mam trosku oprasit hodne davnou historii...

  10. #40

    Default

    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    Quote Originally Posted by slipknot4me
    Quote Originally Posted by laado
    troška môj príspevok mimo témy...

    Quote Originally Posted by Zigac
    zdeno kdo hral za HC byl dycky FUROR! pokud nepresel na druhou stranu.. a timpadem pak je jedina volba byt RA.
    no je ešte jedna voľba a to nebyť nikde ale zas takú radosť ti nespravím :P

    a teraz...NightKata je tiež spojenie člena Furoru a RA a vyčíta im to niekto? myslím že nie... obaja tam chceli iba vyzdvihnúť litovskú vlajku tak k**** čo furt máš? keď niečo proti mne tak to napíš mne a nie ostatným. Tak ako travisovi že som bol aj tak najslabší v celom HC... OK?
    No vycitaju im to hraci a Furor ich poslal viac menej do prdele...tak sa netvar ze ty si neviniatko...si sa ukazal uz dost tak radsej tu uz nepis ked si sem nedokazal pisat polku kola lebo si bol zalezeny ako nejaky svab. dakujem...
    Furor jo a rekni mi kdo je to jako "Furor" jako myslis toho kkta poFFku, nebo snad ty dmnty SA a toho jejich modela sportsmana, nebo botery smoka & FIL, nebo koho presne myslis tim furor, uz zadny furor neni, herni styl je nekde jinde ale nekteri lidi to stale nepobrali
    furor zanikl davno, ale i tak nektera pratelstvi vznikla diky tomu a trvaji do ted... ikdyz pochopitelne i mezi nimi jsou dost silne rozpory zrona jak uvadis oba botteri se nemaji vubec v lasce...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •