Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Guest

    Default am inteles acu! :)

    Darky mane astii ceva de vreun bug?

  2. #2
    Guest

    Default

    lol ash prefera Alex sau daca nu, atunci Smokey(porecla mea)...
    dak stiu ceva de vre-un bug??? lol stiu de multe buguri...tre sa dai mai multe amanunte despre ce bug e vorba...

    si pt buguri vedeti sectiunea BUGS de pe forum...

  3. #3
    Guest

    Default am citit akolo

    Dar nu prea stiu engleza la perfectie ! stiii m-as multumi si cu un bug de stamina!

  4. #4
    Guest

    Default

    aham...pai nu exista stamina bug...adik codu ala sau cum vrei sa-l numesti nu merge...asta din cate am inteles...de bugu cu avataru nu prea am ce sa-ti zic, iar despre "bicycle bug", ei bine asta-i o cu totul alta poveste ...

  5. #5
    Guest

    Default IMI

    IMI aparea la spargeri cand dadeam A error has been .....in this page , am inteles asta e bugu dar cum profit de el?

  6. #6
    Guest

    Default Re: IMI

    Quote Originally Posted by ANGELLaurentiu
    IMI aparea la spargeri cand dadeam A error has been .....in this page , am inteles asta e bugu dar cum profit de el?
    Bha nea' baiatule ... BUG nu inseamna o eroare obligatoriu BUNA pentru jucatori ...

    ps. Aici cerem ajutor , nu intrebam de BUGuri ... si vezi cum profiti de BUGurile alea k poate numai joci pana la sfarsitul rundei.

    Bha tu kti ani ai ?? Asa ............... sa fii sa intrebi Moderatorii de BUGuri ??

  7. #7
    Guest

    Default

    Pan-la atata de ce nu te duci sa-l intrebi pe nookies , memox sau cel mai bine du-te la STEC0 pt k el e maestrul BUGurilor kre nu a fost BANNat

  8. #8
    Guest

    Default

    lol Evil chill dude...si sa nu incepem discutia despre anishori ...si nu i-am zis decat de stamina bug(kre nu exista) si de bicycle bug .. oricum, chill ...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •