Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 49
  1. #1
    Guest

    Default Jetpack (amonia) vs. Hitman corps

    Nestihl jsem se vam vsem omluvit za zradu z minuleho kola.Jak jsem si vsiml par z vas to uz preslo ale nektere jeste ne.CHtel jsem jenom rict predtim jsem byl blby a neznal jsem tuhle hru poradne myslel jsem si ze kdyz ziskam staty z vaseho napadeni tak budu asi king ale zjistil jsem ze v tehle hre jsou prednejsi a potrebni pratele a ne nejake debilni staty. tak timto se vam chcu vsem omluvit.preberte si tuto omluvu jak chcete, muzete a nemusite ji prijmout ale jsem rad ze jsem vam to rekl.Budu hodne rad kdzy me zase mezi sebe vemete.S pozdravem jetpack (amonia)

  2. #2
    Guest

    Default Re: Jetpack (amonia) vs. Hitman corps

    Drahý Jetpacku
    Konečně jsi na to kápnul. Tahle hra není o statech, vlastně je, ale není to to nejdůležitější. Podle mě, jsi už za vyučenou dostal a když sis tohle uvědomil, nevidím důvod, proč ti to neodpustit. Možná jsem jen naivka, ale věřím v tvé polepšení

  3. #3
    Guest

    Default

    diky leone...jj uz jsem se hoooodne poucil...a doufam ze ti co budeme jeste hrat ze vytvorime jednotny gang (hitman corps + mastass gang)...bylo by to hodne super jsme prece cesi a meli by jsme drzet pospolu ne?

  4. #4
    Guest

    Default .:][ H1tm4n Corp$ ][:. & Mastas Gang

    .:][ H1tm4n Corp$ ][:. & Mastas Gang omg beze me!

  5. #5
    Guest

    Default

    ja sedim v tomto pripade na dvoch stolickach

  6. #6
    Guest

    Default

    ja jsem to jenom tak okrajove navrhnul nechtel jsem nikoho nastvat jen jsem se ptal...ok..tak to asi zase bude na 2 gangy

  7. #7
    Guest

    Default

    LoL že to musím říct takhle, sorry, ale někteří jsou fakt jak malý. Nás bylo 20 a něco, nwm přesně a továrny nám jeli 1x denně večer. Vy jste si sice pak šli na fk, ale co ty, co na něj neměli? Dělali celebrity jak totální lamy. LoLci fakt. Stejně jsme se pod Koffem spojili, tak o co sakra jde? Může mi to bejt v podstatě jedno ... hrajte si jak chcete, ale nelíbí se mi občas H1tm4n x Mastasovec = Jeden o druhým řekne že je de*il a podobně. Takhle se chová Česká & Slovenská scéna.

  8. #8
    Guest

    Default Njn ale sem stejne o dva roky starsi

    Njn ale sem stejne o dva roky starsi Leonku

  9. #9
    Guest

    Default Re: Njn ale sem stejne o dva roky starsi

    Quote Originally Posted by Cosm
    Njn ale sem stejne o dva roky starsi Leonku
    Ale chováš se na nižší úrovni myšlení jak já, sorry, ale tohle si občas myslím.

  10. #10
    Guest

    Default

    hosi je to jenom na vas strasne moc si mi libila spoluprace nas vsech ke konci kola bylo to super....kdyby to tak bylo i ted....ale necham to na vas myslim ze vsem co tam byli se dalo verit...ja bych e treba strasne rad spojil

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •