Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 49
  1. #21
    Guest

    Default

    No tak ja som mal na konte len asi 5 cechov a 3 slovakov ale 193 ludi inych narodnosti najviac brazilcov potom poliakov a arabov

  2. #22
    Guest

    Default

    tak to je silene no ja myslim ze zustanu u gangovych utoku

  3. #23
    Guest

    Default

    jsem v klidu, stejně se to zase rozdělí na lidi co makaj a ty co se vezou. Jinak sohlas se Zigacem, příští kolo bude alespoň pro mě určitě jiným duchu a pravidlech.

  4. #24
    Guest

    Default OMG

    OMG! jetpack OMG! mastass OMG! cinani
    A ja si budu hrat tuhle hru posvem, a chci mit nepratele, a kdo je nechce tak at si jde hrat s barbinama! :P

  5. #25
    Guest

    Default Re: OMG

    Twe Cosme, jsi LoLeQ, ještě k tomu rasista

    No nwm, nwm, ale jak koukám na tvoje datum registrace, tak když já hrál, hrál sis s barbínkama ty

  6. #26
    Guest

    Default

    Ale ja chci aby me inzultoval nejaky cinan a ne leonek fingovane! Cinani snazte se trochu!

  7. #27
    Guest

    Default

    vím že to není jen tak ale rád bych vás požádal o členství v hitman mám jen asi 1000 respektu ale potřebuji někoho na koho se mohu spolehnout a vy se klidně můžete spolehnout na mě......ozvěte se prosím.....

  8. #28
    Guest

    Default

    Tak hitmani neviem ci ta zoberu Som ich byvali clen teraz som sa stal obrancom slabych a masakrujem co najdem

  9. #29
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by AnielSmrtiSVK
    Tak hitmani neviem ci ta zoberu Som ich byvali clen teraz som sa stal obrancom slabych a masakrujem co najdem
    ty mě vážně rozesmíváš

  10. #30
    Guest

    Default

    Koffi tak to si asi dneska nebol na ceskom namesti okolo obeda. Tam bola ale sranda som zmotal asi 50 ludi ze som baba

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •