Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Kontakty

  1. #1
    Guest

    Default Kontakty

    Mam pytanie. Zawsze ćpam w swoim klubie chyba, że szukam ofiar. Przez ostatnie pół godziny byłem u siebie w klubie, przedtem jednak zmieniłem twarz żeby nie ryzykować. U mnie w klubie nie było nikogo, bo zawsze sprawdzam w zakładce lokale czy jest pusto. I co? Po chwili leżę w szpitalu pobity przez kolesia, którego nigdy nie spotkałem. Czy ktoś może mi to wyjaśnić?

  2. #2
    Guest

    Default

    Jeżeli ktoś będzie ćpał u Ciebie w klubie i ty będziesz w tym klubie równocześnie, to nie szukaj go w zakładce Lokale tylko w Kontakty, jeżeli jest silniejszy to szybko idź zrób operacje

  3. #3
    Guest

    Default

    Problem w tym, że nikogo nie było ani w klubie, ani u mnie w kontaktach. Po prostu dostaje wiadomość że zostałem pobity i ląduję w szpitalu.

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Yaneks
    Problem w tym, że nikogo nie było ani w klubie, ani u mnie w kontaktach. Po prostu dostaje wiadomość że zostałem pobity i ląduję w szpitalu.
    On wszedł w chwili kiedy wychodziłeś

    Pozdro.

  5. #5
    Guest

    Default

    Zaraz zaraz. On wszedł kiedy ja wyszedłem, a kiedy zmieniłem wygląd (nie mając wiadomości o ataku) to mnie zaatakowali? 4 OSOBY?!

    W dodatku: przez noc się nie logowałem. Na noc zawsze zmieniam twarz bohatera. I rano mi się wyświetla:
    Nieudany sabotaż
    (Dzień 136 18:42)
    Falitosp próbował wysadzić jedną z Twoich fabryk, lecz spaprał robotę.

    Powie mi ktoś, skąd mi się biorą ludzie w kontaktach?

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Yaneks
    Zaraz zaraz. On wszedł kiedy ja wyszedłem, a kiedy zmieniłem wygląd (nie mając wiadomości o ataku) to mnie zaatakowali? 4 OSOBY?!

    W dodatku: przez noc się nie logowałem. Na noc zawsze zmieniam twarz bohatera. I rano mi się wyświetla:
    Nieudany sabotaż
    (Dzień 136 18:42)
    Falitosp próbował wysadzić jedną z Twoich fabryk, lecz spaprał robotę.

    Powie mi ktoś, skąd mi się biorą ludzie w kontaktach?
    Sabotaz ktoś może postawic i odpalic kiedy mu się podoba :P

  7. #7
    Guest

    Default

    No chyba nie za bardzo skoro trzeba wybrać właściciela, a bez niego na liście kontaktów go nie wybierzesz >.<

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Yaneks
    No chyba nie za bardzo skoro trzeba wybrać właściciela, a bez niego na liście kontaktów go nie wybierzesz >.<

    Nim ty zrobisz operke ten ktoś z powodzeniem może zalożyć sabotaż na ciebie i nawet o tym nie wiesz.

  9. #9
    Guest

    Default

    A co z ochroną? Mam wszystkich ochroniarzy. Koleś ma 500 respa i mi klub wysadził (dzisiaj). Tego kolesia z resztą też nie spotkałem bo mi się kontakty nie świeciły. Chyba coś jest nie w porządku skoro w nocy pojawił mi się koleś na kontaktach i jeszcze zdołał mi klub wysadzić.

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Yaneks
    A co z ochroną? Mam wszystkich ochroniarzy. Koleś ma 500 respa i mi klub wysadził (dzisiaj). Tego kolesia z resztą też nie spotkałem bo mi się kontakty nie świeciły. Chyba coś jest nie w porządku skoro w nocy pojawił mi się koleś na kontaktach i jeszcze zdołał mi klub wysadzić.
    To juz sa moim zdaniem zarty...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •