Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. #1
    Guest

    Default Změna státosti


    Zdravím,
    mám ta kovej problém jako rodilí
    Rus bych rád dostal i acc s vlaječkou ruskou ale jakožto se připojuji přes český-pražský net nemam možnost udělat jakým koli-v způsobem jiný ACC než český.


    Jedna se o ACC: #6064874

    Pokud by nějaký mocný člověk změnil na ruskou slibuji na českém ani slovenském případně jiných jazycích se nebudu vyjadřovat.

    Nejlépe pro příští 26# kolo! Děkuji předem..

  2. #2
    Guest

    Default

    A já jsem Jamajčan,prosím taktéž o změnu vlajky

  3. #3
    Guest

    Default

    podla pravidiel mas mat vlajku na TC statu v ktorom sa prave nachadzas. preto ma egyptan bekasys americku, litovcan bigdaddylt to iste. tak myslim, ze aj tebe zostane teda ta ceska .

  4. #4
    Guest

    Default

    ja si pamätám na jsLT ona žila v nemecku a bola litovka a mala litovskú vlajku

  5. #5
    Guest

    Default

    dačo ako CIKEsvk ( hi bro ;* ) ktorý je slovák, + žije v grécku. a vlajku mu zmenili na SVK.

  6. #6
    Guest

    Default

    ^^ aha mozno sa menili pravidla medzicasom

  7. #7
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Slovakia,Nitra
    Posts
    45

    Default

    no myslim ze s cikem to bolo troska inak, on si to vybavil u slipa aby mal slovenske vlajky na kuklach.. a bola tam neaka tajna dohoda uz neviem presne.. .. ale inac by mal grecke vlajky

  8. #8
    Guest

    Default

    no treba chce nekdo vyhrat v rusku

  9. #9
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Tak, tak...

    Ono, keď niekomu na tom veľmi záleží, tak pre hráčov všetko, samozrejme.... Len neviem, nemám nejaký pocit, že vravíš pravdu a pôvodom Rus, aj naozaj si.

    M.

  10. #10
    Guest

    Default

    ja by som poprosil tiez o zmenu vlajky neviem rpeco ale hned ako som sa zaregistroval tam mam anglicku a vlajku a som slovak a zaregistroval som sa na slovensku

    vopred dakujem

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •