Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 11 of 14 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 101 to 110 of 138
  1. #101
    Guest

    Default

    no tak treba jak mam na kalkulacce zlodejen, tak kdyz mas ff nebo operu tak kdyz najedes mysi na nejaky radek tak on zmeni barvu aby si mel oznaceny radek na ktery se divas, no a kdyz se podivas na ten obrazek tak on je lehce hratnaty, a je to tim ze to byl pruhledny png ale ted je to vlastne uz gif ktery nema tolik barev jako png, musel sem to prevest jen kvuli internet exploreru

  2. #102
    Guest

    Default

    no neviem neskusal som to ale kukni toto lukas:
    http://www.hongkiat.com/blog/making-...rnet-explorer/

    mozno to rozbehnes

  3. #103
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by V4L1ST4R
    no neviem neskusal som to ale kukni toto lukas:
    http://www.hongkiat.com/blog/making-...rnet-explorer/

    mozno to rozbehnes
    Mno zajimave reseni, je to reseni ale davat kazdy obrazek do tagu <div></div> v HTML je pekna prasarna, a asi to nepouziju protoze nez mit takovy prasokod tak radsi budu mit hranaty obrazek

  4. #104
    Guest

    Default

    Kdyby jsi jeste chtel tak by jsi mi taky mohl udelat userbar

    Diky

  5. #105
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Vojta0
    Kdyby jsi jeste chtel tak by jsi mi taky mohl udelat userbar

    Diky


    Code:
    http&#58;//www.thecrims.grygar.eu/files/tc_userbars/vojta.gif

  6. #106
    Guest

    Default

    Diky
    Moro dej mi to prosim do podpisu...

  7. #107
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Po konci kola, sa pohrám... teraz ešte na to ani nešáhnem, je mi ľúto.

    M.

  8. #108
    Guest

    Default

    Mno takze nove 25. Kolo zacina asi v pondeli 14.1.2008 v 18:00

    V novem kole budou zmeny ktere se projevi na mych strankach predevsim ve zlodejinach.

    Zbran pujde za 10 kreditu vylepsit o 10% na nekolik crims dni.
    - proto na kalkulacce pribyde zaskrtavaci policko zda tuto sluzbu mate aktivovanou ci nikoliv.

    Dale u zbrani pribyla :
    Dovednost: Tvoje zručnost - coz je cislo ktere zavisi na statech, priblizne mi toho cislo vychazi jako "(inteligence + tolerance) / 2" avsak sou tam male odchykly cca 10%

    A dale pribyla:
    Odbornost: a ta se dělí na - ruční, pistole, puška a těžká
    odbornost zavisi na tom jak moz zbran pouzivate


    Sila zbrane pro vas tedy zavisi na vasi odbornosti a dovednosti, ktere nove pribyly to znamena ze do kalkulacky se bude muset zadavat minimalne o jednu velicinu navic!

    A proto bych se chtel poradit s hraci kteri betu hrali nebo se chystaji hrat, nebo jsou proste na tolik zkuseni, aby mi rekli ktera nove zadavana hodnota prispeje nejvice k co nejlehcimu a co nejrychlejsimu ovladani kalkulacky

    1.) Zadavat dobornost u zbrane rucne (dovednost se vypocte automaticky s malou odchylkou)

    2.) Vypnout vyber zbrane, ktery by nebyl dulezity pokud by se zadavala hodnota (minimalni hodnota) zbrane kterou mate prave koupenou

    mno a jsou i dalsi moznosti tak co myslite vy?

  9. #109
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    Mno takze nove 25. Kolo zacina asi v pondeli 14.1.2008 v 18:00

    V novem kole budou zmeny ktere se projevi na mych strankach predevsim ve zlodejinach.

    Zbran pujde za 10 kreditu vylepsit o 10% na nekolik crims dni.
    - proto na kalkulacce pribyde zaskrtavaci policko zda tuto sluzbu mate aktivovanou ci nikoliv.

    Dale u zbrani pribyla :
    Dovednost: Tvoje zručnost - coz je cislo ktere zavisi na statech, priblizne mi toho cislo vychazi jako "(inteligence + tolerance) / 2" avsak sou tam male odchykly cca 10%

    A dale pribyla:
    Odbornost: a ta se dělí na - ruční, pistole, puška a těžká
    odbornost zavisi na tom jak moz zbran pouzivate


    Sila zbrane pro vas tedy zavisi na vasi odbornosti a dovednosti, ktere nove pribyly to znamena ze do kalkulacky se bude muset zadavat minimalne o jednu velicinu navic!

    A proto bych se chtel poradit s hraci kteri betu hrali nebo se chystaji hrat, nebo jsou proste na tolik zkuseni, aby mi rekli ktera nove zadavana hodnota prispeje nejvice k co nejlehcimu a co nejrychlejsimu ovladani kalkulacky

    1.) Zadavat dobornost u zbrane rucne (dovednost se vypocte automaticky s malou odchylkou)

    2.) Vypnout vyber zbrane, ktery by nebyl dulezity pokud by se zadavala hodnota (minimalni hodnota) zbrane kterou mate prave koupenou

    mno a jsou i dalsi moznosti tak co myslite vy?

    toto svedci ako dvokaz... o tom ze cosm na tej stranke zalezi a dal si na nej zalezat dufam ze tato stranka... bude oblubenou nielen madzi hracmi svk/cz sceny ale aj vo svete

  10. #110
    Guest

    Default

    j skvela stranka, cosm pekne sa o nu staraj

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •