Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 138
  1. #11
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    94

    Default

    Quote Originally Posted by V4L1ST4R
    pekne

    chcelo by to hlavne lepsiu domenu a mozno aj krajsi design .

    7/10
    Myslim, že by měl nejdřív opravit kalkulačku, aby fungovala správně a až později se starat o design stránek.

  2. #12
    Guest

    Default

    kalkulačka funguje ako má

  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by V4L1ST4R
    pekne

    chcelo by to hlavne lepsiu domenu a mozno aj krajsi design .

    7/10
    Myslim, že by měl nejdřív opravit kalkulačku, aby fungovala správně a až později se starat o design stránek.
    Aha jiste bigeme vcera jesem zkousel to co si mi rikal mel sem martana na 100%, a kradl sem mafiana

    Použil jsi zbraň se silou 201.9.
    Použil jsi zbraň se silou 276.6.
    Použil jsi zbraň se silou 299.1.
    Použil jsi zbraň se silou 181.5.
    Použil jsi zbraň se silou 244.5.
    Použil jsi zbraň se silou 188.4.

    no a takhle to dopadlo protoze zbran ma urcite rozpeti sily a to se tam haze random (nahodne), kalkulacka je naprogramovana tak aby vysledek byl na 100%

  4. #14
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    94

    Default

    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by V4L1ST4R
    pekne

    chcelo by to hlavne lepsiu domenu a mozno aj krajsi design .

    7/10
    Myslim, že by měl nejdřív opravit kalkulačku, aby fungovala správně a až později se starat o design stránek.
    Aha jiste bigeme vcera jesem zkousel to co si mi rikal mel sem martana na 100%, a kradl sem mafiana

    Použil jsi zbraň se silou 201.9.
    Použil jsi zbraň se silou 276.6.
    Použil jsi zbraň se silou 299.1.
    Použil jsi zbraň se silou 181.5.
    Použil jsi zbraň se silou 244.5.
    Použil jsi zbraň se silou 188.4.

    no a takhle to dopadlo protoze zbran ma urcite rozpeti sily a to se tam haze random (nahodne), kalkulacka je naprogramovana tak aby vysledek byl na 100%
    Aha, tak promiň. Mě tohle řikal Turkaurelio, tak jsem myslel že to tak je. Nicméně v tomhle případě, jestli stav zbraně nemá vliv na sílu, se kterou jí použiješ, nechápu, proč tam ten stav teda vůbec je.

  5. #15
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    94

    Default

    Quote Originally Posted by kasso
    kalkulačka funguje ako má

    Kdyby kalkulačka fungovala tak jak má, tak by mi to napsal OK u al capone když jsem zadal 500 staty a w+n

  6. #16
    Guest

    Default

    Tak nekteri lide proste nepochopi ze zbrane maji rozpeti ale nikdy nemuzu vedet jakou silou zbran zapusobi, protoze zbran ma rozpeti od do a nekdy hodi max a nekdo min, a kalkulacka to nemuze vedet, a bigeme vis ta vydrz zbrane tam je k tomu protoze kdyz mas vydrz 90% tak to rozpeti od do se nasobo *0.90

    Asi to chce priklad
    Minomet 100% 1800-3000
    Minomet 90% 1800*0.9-3000*0.9

  7. #17
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by kasso
    kalkulačka funguje ako má

    Kdyby kalkulačka fungovala tak jak má, tak by mi to napsal OK u al capone když jsem zadal 500 staty a w+n

    chápeš? kalkulačka ráta z minimálnou hodnotou tej zbrane aby sa nestalo že bude rátať z maximálnou a v hre sa zbran použije minimálnou silou a tak bude basa

    už lepšie to vysvetliť neviem, ak to stále nachápeš tak nezúfaj dá sa to už liečiť

  8. #18

    Default

    no pokud ja jsem panu developerovi dobre rozumnel v nekolika dotazech na tuto vec a jeho odpovedich tak ten rozptyl je pouze informativni a minomet ma stale silu 1800. Ten rozptyl tam je pouze pro zabavu a v pripade opotrebovani zbrane klesa primou umerou s opotrebovanymi procenty takze kdyz ti napise ze jsi pouzil zbran se silou 2582 nebo 1940 nebo 2999 a pokazde jsi mel u minometu 100% tak jsi pouzil silu minometu rovnou 1800

    takhle bylo odpovezeno na tyto dotazy.

  9. #19

    Default

    Kazdopadne si myslim ze ak sa aj pouzije minomet s minimalnou hodnotou 1800 tak ta kalkulacka aj tak nemoze ukazat ze mas na rezervy, pretoze musis spravit minimalne celebritu, aj keby sa neviem co dialo. a pan uzastny Mr. K. ten navod teda je trosku zaujmavy a myslim ze by si mohol vediet ze prevoz spravis uz so sniperov, takze zbytocne kradnut so zmenarnou na 110k prachov. no prepac..nebudem radit takemu odbornikovi a to musela byt tazka praca ked ste to museli robit az dvaja ale inak dobra stranka podla mna a urcite bude vacsou pomocou ako thecrims.cz, ktory je mierne zanedbany co sa tyka obsahu.

  10. #20
    Guest

    Default

    panove

    $ffpower = ($fintelligence+$fstrength+$ftolerance+(($fgun)*(( $fdurability)/100))+$farmor)/3;

    toto je vzorec na gangove zlodejiny, ma nekdo lepsi ...

    ... myslim takovy ten super vzorec ze kdyz se tam da 500 statu mm + nomex ze tam bude ac zelene

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •