Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 14 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 138
  1. #31
    Guest

    Default

    Zdravím
    Jak to tady čtu tak vás baví jen se hádat... Do silvestra na grygar.eu napíšu návod na tc... pulku už mám ted jen musím napsat tu druhou a trochu to jazykově upravit a skontrolovat chyby. Bigeme jak tady čtu nejrůznější témata at starší nebo nové tak skoro v každém tématu se hádáš...
    a divím se že seš takovej puntičkář řešit jeslti potřebuješ gail nebo snajprovku není to v podstatě jedno?myslím že ta minutka navíc nějakého nováčka nezabije, aspon si procviči ten kdo to umí ten taky ví...

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by MILAN3333
    Hmm klasika bol takyto vzorec ak si dobre pamatam

    {(inteligencia+sila)+tolerancia/2} /3 +zbran+vesta
    hej ja som jedine videl tento, este v 15tom kole dakde na stranke TC kde to pisali. neviem ako to vychadza ale keby sa sila zbrane a nomexu nedelila nicim (jedine zbran vydrzou) tak by to mohlo aj vychadzat na AC.

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by AskeTKilleR
    Zdravím
    Jak to tady čtu tak vás baví jen se hádat... Do silvestra na grygar.eu napíšu návod na tc... pulku už mám ted jen musím napsat tu druhou a trochu to jazykově upravit a skontrolovat chyby. Bigeme jak tady čtu nejrůznější témata at starší nebo nové tak skoro v každém tématu se hádáš...
    a divím se že seš takovej puntičkář řešit jeslti potřebuješ gail nebo snajprovku není to v podstatě jedno?myslím že ta minutka navíc nějakého nováčka nezabije, aspon si procviči ten kdo to umí ten taky ví...
    Asket ak je pre teba jedno ci je tam gail alebo sniperka (rozdiel v cene asi 1,6 mega) tak prosim ta...ziadny navod nerob.

  4. #34

    Default

    Asket urobi navod leda tak na vykradani uctu a ojebavani "spoluhracu"

  5. #35
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    94

    Default

    Quote Originally Posted by AskeTKilleR
    Zdravím
    Jak to tady čtu tak vás baví jen se hádat... Do silvestra na grygar.eu napíšu návod na tc... pulku už mám ted jen musím napsat tu druhou a trochu to jazykově upravit a skontrolovat chyby. Bigeme jak tady čtu nejrůznější témata at starší nebo nové tak skoro v každém tématu se hádáš...
    a divím se že seš takovej puntičkář řešit jeslti potřebuješ gail nebo snajprovku není to v podstatě jedno?myslím že ta minutka navíc nějakého nováčka nezabije, aspon si procviči ten kdo to umí ten taky ví...
    Ty vole askete...ty chceš někoho učit TC? Sorry, nic ve zlym, ale jak napsal slip. Už teď tu píšeš píčoviny tak jak potom bude asi vypadat ten návod? Jestli jim tam napíšeš kupte si snajperku nebo gail, to je vcelku jedno....omg zamysli se. Vy všichni se zamyslete...jednomu je jedno, jakou má zbrań, druhej dělá převozy s gailem, třetí tu kritizuje že mu nechceme vylepšit kalkulačku...

  6. #36
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    Asket urobi navod leda tak na vykradani uctu a ojebavani "spoluhracu"
    Ve vykrádání učtu jsem nej asi ale objetování spoluhráču jestli tím myslíš nick brutalism3 tak vubec nevíš o co tam šlo tak se mužeš nechat

  7. #37
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by kasso
    ten návod na kukly na ac som písal ja ešte pred týmto kolo pre supporterou, keď sa niekomu nepáči tak nech sa páči nikto vám nekáže aby ste vyrábali kukly tak ako som napísal, je to informačné a sú to len body podla ktorých sa môžete odrážať

    viem o jednej chybe čo je v tom návode a to je to ako už tu bolo smopenuté že prevozy sa dajú robiť aj za snajperkou a nemusí sa kupovať gail, ale je to tam preto tak napísané lebo ja keď končím zmenárne tak mávam cca. 70 staty a 70 + gail dám prevozy na 100% ale k snajperke treba každý stat minimálne 100, čiže tam treba robiť aspoň tri solovky, preto račej dám pár krát ešte tú zmenku.

    ak máte niekto lepší svoj návod, rád sa niečomu priučím

    Ty děláš převozy s gailem??? Kasso prosimtě...s gailem můžeš už rezervy, tak si to uvědom
    ani bigem pomýlil som sa napísal som gail, do tohto kola sa to volalo gail teraz je to laserová pištol alebo marťan, som si myslel že nie s taký tupý a vieš čo myslím

  8. #38
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    94

    Default

    Quote Originally Posted by AskeTKilleR
    Quote Originally Posted by Zigac
    Asket urobi navod leda tak na vykradani uctu a ojebavani "spoluhracu"
    Ve vykrádání učtu jsem nej asi ale objetování spoluhráču jestli tím myslíš nick brutalism3 tak vubec nevíš o co tam šlo tak se mužeš nechat
    brutalism3 = hhhaaahhh, spunner a já, tak nemel že zigáč nic neví, protože o tobě toho ví dost.

  9. #39
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    94

    Default

    Quote Originally Posted by kasso
    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by kasso
    ten návod na kukly na ac som písal ja ešte pred týmto kolo pre supporterou, keď sa niekomu nepáči tak nech sa páči nikto vám nekáže aby ste vyrábali kukly tak ako som napísal, je to informačné a sú to len body podla ktorých sa môžete odrážať

    viem o jednej chybe čo je v tom návode a to je to ako už tu bolo smopenuté že prevozy sa dajú robiť aj za snajperkou a nemusí sa kupovať gail, ale je to tam preto tak napísané lebo ja keď končím zmenárne tak mávam cca. 70 staty a 70 + gail dám prevozy na 100% ale k snajperke treba každý stat minimálne 100, čiže tam treba robiť aspoň tri solovky, preto račej dám pár krát ešte tú zmenku.

    ak máte niekto lepší svoj návod, rád sa niečomu priučím

    Ty děláš převozy s gailem??? Kasso prosimtě...s gailem můžeš už rezervy, tak si to uvědom
    ani bigem pomýlil som sa napísal som gail, do tohto kola sa to volalo gail teraz je to laserová pištol alebo marťan, som si myslel že nie s taký tupý a vieš čo myslím
    já tu ale, milý kasso, nejsem od toho, abych si domýšlel tvoje nesmyslené myšlenky, tak se prosím uklidni, přestaň mě urážet a aspoň občas si zkus zopakovat, jakou zbraň potřebuješ na kterou zlodějinu

  10. #40
    Guest

    Default

    Búchačka Typ zbrane Poškodenie Cena
    Laserová pištoľ gun 180 - 300 $85000

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •