Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 32
  1. #11
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BEGYcz
    změněný vzorec, kua to abych předělal počítací tabulku na kukly. Aby mě neseřezaly
    Hehe sis hral v excelu co

  2. #12
    Guest

    Default

    Testl bych to na Beta ale nejde se mi tam registrovat nechodi mi registracni email!

    Ted pojedu uz domu ze skoly a kolem 15:30 tu zas budu a v 18:00 to zacne! muheeeeeeee

  3. #13
    Guest

    Default

    já jí dostal od dRknzz. Bez ní to už snad ani nejde, šaškovat s cca 20ti kuklama už není sranda, snadno se sekneš

  4. #14
    Guest

    Default

    ONICOM ZMENY

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by gugibug
    ONICOM ZMENY
    ani né tak o ničem, jako spíš na HO..O

  6. #16

    Default

    Quote Originally Posted by BEGYcz
    změněný vzorec, kua to abych předělal počítací tabulku na kukly. Aby mě neseřezaly
    ten vzorec se bude tykat toho kolik statu dostanes. jinak urcite bude platit vice o/u = vyhra

    ja tomu rozumim po precteni anglickych for tak ze za uspesny atak dostanes nyni mnohem vice statu...

    co se zmen tyce tak nevim vypada to v kazdem pripade zajimave, gangove loupeze pujdou stranou tohle kolo se bude hrat na staty... takze si i n00bove budou myslet ze maji sanci kdyz uvidej nekoho s 20k resp a bude v top int 20lidech tak to nebude vypadat tak desive jako kdyz maji 2K resp a myslej si ze delat rezervy je vyhra..

    hodne se spletou.. spousta top hracu ma 200k staty a vice ....

  7. #17
    Guest

    Default

    no jo kolo o ničem pojedu jenom na silu no ) a to sem chtel dat meloun respektu tak asi ne no zigacku paříš tohle kolo_?_

  8. #18

    Default

    jeste nevim. ty zmeny mne celkem lakaj jinak jsem se rozhodl ze si dam pauzu, ale ty zmeny jsou lakave...

  9. #19
    Guest

    Default

    preco mi neposiela registracny mail na beta.thecrims?

  10. #20
    Guest

    Default

    citim ze toto kolo bude najhorsie
    necitim viem to
    killer kludne to napis adminom nech to nabuduce neni take de*****
    (sorry koffi aj ty mozes )

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •