Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 32
  1. #21

    Default

    Quote Originally Posted by gugibug
    preco mi neposiela registracny mail na beta.thecrims?

    protoze tam je maly server a je pretizeny... kolikrat tato pretizenost blbne i tady na TC

  2. #22
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    Quote Originally Posted by gugibug
    preco mi neposiela registracny mail na beta.thecrims?

    protoze tam je maly server a je pretizeny... kolikrat tato pretizenost blbne i tady na TC
    no to je pravda...uz sa mi to stalo

  3. #23
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    Quote Originally Posted by gugibug
    preco mi neposiela registracny mail na beta.thecrims?

    protoze tam je maly server a je pretizeny... kolikrat tato pretizenost blbne i tady na TC
    a pride mi ten mail

  4. #24
    Guest

    Default

    Jako ja se zkousim na betu registrovat uz od nedelniho vecera a nic (zkousel sem to 5x ++)

  5. #25
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Cosm
    Jako ja se zkousim na betu registrovat uz od nedelniho vecera a nic (zkousel sem to 5x ++)
    nevyzera to velmi nadejne ze

  6. #26
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BEGYcz
    tohle kolo bude spíš průser. Smažou se poměrně rozdíly mezi "elitou" a zbytkem. Nebude příliš potřeba makat.
    Že bude víc attacků.... mno to je taky kravina! Attacků bude kolik se jich sežene. V tom nevidím velký rozdíl oproti minulům kolům.

    Všichni pojedou hodně na kurvy - otrava
    budou čekatna lodě a obchodovat s drogama - otrava
    kdo to umí má AC za chvilku další růst není moc potřeba - otrava
    já netvrdím že bude víc ataků - já jen napsal, že si myslím, že když nebude fk tak se možná někteří hráči zaměří na ataky více ...

    a za další, právě o to imho adminům jde, aby se hra vyrovnala ...

  7. #27
    Guest

    Default

    Jenom takovou poznámku: tak 2-3 kola to funguje tak, že jsou 2-3 velmi početné gangy, které dělaj FK - to je dejme tomu tak 300-500 lidí, imho maximálně. Hru aktivně hraje během kola možná 20-30 tisíc lidí (to je můj hrubý odhad, možná je to jinak ...). Takže ten krok adminů vede jasně k větší vyrovnanosti, prostě hodně hráčů bude mít šanci na celkovej úspěch. Jasně ti nejlepší můžou říct: sou to lamy a vyhrát si nezasloužej, jenže tohle opravdu možná hře prospěje ta větší vyrovnanost. Uvidíme. Každopádně za sebe říkám, že nechápu, proč ty změny odsuzujete dopředu, když vůbec netušíte, jak to bude vypadat. Bejt machr a chytrej - to umí každej.

  8. #28

    Default

    hele potřebuju pomoct newim jak se kupujou kredity. jak je to nejvýhodnější a jak to mam udělat přes e gold to po mě chtelo číslo účtu a ještě něco co newim co znamená. pls pomoc

  9. #29
    Guest

    Default

    ty kredity si kup pres moneybookers.com ja je taky pres to kupoval a zadny problem a je to si teda aspo ja myslim jednodussi nez e-gold

  10. #30
    Guest

    Default

    Ehm...píšu sem jenom kvůli tomu, aby se tenhle topic objevil na titulní stránce fóra, protože sem si ho náhodou přečetl a je to úžasná nostalgie.
    Btw. v tomhle kole jsem se poprvý dostal na rezervy

    Vivo el SPAM

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •