Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Guest

    Default Jak lub za pomoca czego zrobic obrazek w profilu?

    Mam 1 pytanie, jak zrobić cos takiego, jak niektórzy maja w swoim profilu taki kolorowy jakby obrazek.. Np. "Opravcy".
    Jest do tego jakis generator czy coś Prosze o pomoc i z góry dzieki, w razie czego piszcie na GG 608858

    Pozdro xD

  2. #2
    Guest

    Default

    Hah opravcy to chyba oznkowanie kogo brać do ssania ;P a co do tych obrzków to niewiem ocb czy o te normalne obrazki czy robione chyba generatorem asci czy coś w tym stylu :]

    ;PPP

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland, Warsaw
    Posts
    717

    Default

    Chodzi Ci pewnie o obrazki w bbcode ?
    Ja to robiłem używając jakiegoś programu... jak mi sie przypomni nazwa to napiszę.
    "The more I see the less I know for sure." - John Lennon

  4. #4
    Guest

    Default

    Aha, dzieki

  5. #5
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland, Warsaw
    Posts
    717

    Default

    Easy Ascii art wersja chyba 1.02 :P
    "The more I see the less I know for sure." - John Lennon

  6. #6
    Guest

    Default

    Niema chyba 1.02.. znalazlem tylko 1.1 czy tam 1.01 ale jak mi wychodzi obrazek przecyfrowany to niema gotowych "[color]'ow"..
    Chodzi mi o cos takiego np. ze w TC w profilu to wkleje i bedzie gotowe bo jakbym mial co cyfre [color] wpisywac to bym ocipial... :P jak bys znalazl ten programik to zapodaj linka :P najlepiej jakbys mi na GG napisał 608858

  7. #7
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland, Warsaw
    Posts
    717

    Default

    No to 1,01

    Wrzucasz w ten programik jakąś fote, klikasz 'convert', powinna pojawić ci się strona gdzie centralnie będzie ów obrazek ^^. Potem na górze w przeglądarce klikasz na "Widok", a następnie na "Źródło strony" i pojawi się twój obrazek ale tym razem w kodzie html (: Kopiujesz i ładujesz do jakiegoś konwertera html -> bbcode i masz.
    "The more I see the less I know for sure." - John Lennon

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •