Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 42
  1. #1
    Guest

    Default I to moze spotkac ciebie!!BAN sprawiedliwy?

    HAH Ze co ze niby ja ukradlem jakies konto no to chyba nie bardzo gram w the crims dluzej niz ty jestes adminem i nikt nie wmowi mi ze ukradlem jakies konto bo to smiechu warte jest zalezy mi na mojm koncie bo zostalo zalozone w 2005 roku i chce je odzyskac!!!

    Moje konto mialo nick MD4everMD =Paszka19!!!!

  2. #2
    Guest

    Default Re: BAN ZA NIC HAHA Prosze Pania Athie o ODPOWIEDZI

    Quote Originally Posted by Paszka19
    HAH Ze co ze niby ja ukradlem jakies konto no to chyba nie bardzo gram w the crims dluzej niz ty jestes adminem i nikt nie wmowi mi ze ukradlem jakies konto bo to smiechu warte jest zalezy mi na mojm koncie bo zostalo zalozone w 2005 roku i chce je odzyskac!!!

    Moje konto mialo nick MD4everMD =Paszka19!!!!
    ||||||| - A co to ma do tego?
    Jeśli pytasz się o bana to pisze się w BAN CASE lub na PM.
    Zapamiętaj na przyszłość.

  3. #3
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default Re: BAN ZA NIC HAHA Prosze Pania Athie o ODPOWIEDZI

    desir wydaje mi sie ze zhackowane konta to nie Twoje zadanie.
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  4. #4
    Guest

    Default Re: BAN ZA NIC HAHA Prosze Pania Athie o ODPOWIEDZI

    Quote Originally Posted by FasoLDiaboLoZyje
    desir wydaje mi sie ze zhackowane konta to nie Twoje zadanie.
    Masz racje lecz moderuje też forum. Wiec zwróciłem uwagę że od tego jest dział BAN CASE.

  5. #5
    Guest

    Default moze i tak

    moze i masz racje na pewno masz racje ale dla mnie to konto jest bardzo wazne tak jak i dla soula jego i chcemy wyjasnic i dowiedziec sie wszystkiego i teraz czekamy na Athie... a to co zaznaczyles na czerwono mialo znaczyc ze nie potrzebuje krasc konta ze by miec staty popatrz na logi md4evermd niech ci athia udostepni to zobaczysz jak zapie*** po nocach ze by cos osiagnac !! tak samo duzo kredytow kupilem za swoje piniadze w tej edzie nie po to ze by teraz dostac BANA za cos czego nie zrobilem!!

  6. #6
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default Re: moze i tak

    Quote Originally Posted by Paszka19
    moze i masz racje na pewno masz racje ale dla mnie to konto jest bardzo wazne tak jak i dla soula jego i chcemy wyjasnic i dowiedziec sie wszystkiego i teraz czekamy na Athie...
    O godzinie 13:13 napisała mi, że będzie za 30 minut. Cóż... pewnie niedługo się pojawi

  7. #7
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Chyba polskie forum jest po to żeby pomagać polskim graczom ? Polskie konto, polski crew dał bana, mamy w abuse crew 3 osoby, więc po **** sie bawić w to samo po angielsku w ban cases ?
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  8. #8
    Guest

    Default dzieki tonik

    poczekam bo zalezy mi na ID bo to moje pierwsze konto i mam sentyment do niego ;/

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by FasoLDiaboLoZyje
    Chyba polskie forum jest po to żeby pomagać polskim graczom ? Polskie konto, polski crew dał bana, mamy w abuse crew 3 osoby, więc po **** sie bawić w to samo po angielsku w ban cases ?
    To samo może powiedzieć Anglik, Niemiec, Brazylijczyk czy Francuz. Ban Case jest to dział w którym: Opisujesz swoje problemy związane z banem a Abuse Crew stara się je rozwiązać, wytłumaczyć etc.

    Masz racje POLISH SUPPORT jest to dział dla polskich graczy lecz szukają oni tutaj pomocy związanych z grą. Nie pomocy związanych z banami.

  10. #10
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Koniec ! Athia przyjdzie to otworzy i odpisze na pytanie autora tematu.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •