Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 42
  1. #11
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Otwieram temat. Mogą się w nim jedynie udzielać ludzie zbanowani (Paszka19, soul1989) oraz Athia jako osoba banująca. Inne osoby, które będą się Tu odzywać będą zbanowani na forum (koniec tego syfu).

  2. #12
    Guest

    Default heee

    athia jak ty widzisz taka sytuacje jak ktos chce sie polaczyc z nami i mowi ze to jego konto bo ktos mu to oddal to z kad mielismy wiedziec ze to konto jest kradzione??;/

  3. #13
    Join Date
    May 2005
    Posts
    63

    Default

    wychodzi na to, ze nie zlodzieje zostali ukarani, tylko zwykli gracze, bo przeciez to nie my schackowalismy konto Aniego (ja nawet sie na nie nie zalogowalem ani razu ) i nie mamy nic wspolnego z kradzieza konta, a staty na MD4everMD zostaly przelane juz po fakcie dokonanyn, jezeli wogole mozna tutaj mowic o jakimkolwiek stwierdzeniu kradziezy, bo z tego co sie zdazylem zorientowac, to nie sam Ani zglosil kradziez, tylko jakis wielkiwudz ( a raczej rzeklbym wielkin00b)...

    poza tym to, ze od polowy 2005 roku ani ja ani te Paszka nie otrzymalismy zadnej nagany, bana stalego ani tymczasowego, tez o czyms swiadczy... zlodziej zawsze jest zlodziejem, wiec jesli kradnie to od zasze... a moge sie zalozyc teraz, ze w bazie danych tc w ciagu calej mojej przygody nie wplynela na mnie i Paszke ani jeden zarzut, az do dzis...

    po prostu teraz chyba nie trzeba duzo, zeby komus namieszac, wystarczy jedna skarga, wyssana z palca, a posypia sie bany na ludzi, ktorzy na nie nie zasluzyli, czy nie mam racji ???

    jak widac moja przygoda z tc zaczela sie juz dosc dawno... ale jeszcze nie doswiadczylem bana ani razy, teraz wiem, jak czuja sie ludzie, ktorzy graja dla zabawy, graja zgodnie z zasadami, a sa posadzani o nieprawdziwe czyny...

    btw... pierwszego PMa wyslalem o godzinie 10.21 i od tamtej pory czekam na jakas odpowiedz... moglbym w tym czasie sobie pograc, gdyby admini najpierw znajdowali prawde, a dopiero pozniej wyciagali wnioski i karali, a nie robili to odwrotnie, nie tylko ich czas jest cenny... nasz rowniez... z reszta gra bez graczy nie potrzebuje adminow, a wszystko wlasnie do tego darzy... przynajmniej jesli chodzi o polska czesc graczy, bo to zawsze sie u nich doszukuje oszustw i przekretow, Romowie i Brazylijczycy, no i pozostali, sa najczystrzymi graczami przeciez, tylko my wszyscy jestesmy OSZUSTAMI!!!

    taka jest prawda??

    odpowiedzmy sobie sami...

  4. #14
    Guest

    Default ehhh

    jesli moge prosc o odpowiedz bo siedzimy juz z Soulem od 10 rana jest 15 dzis jest sylwester wiadomo ze kazdy ma jakies plany na dzis...;/

  5. #15
    Guest

    Default

    Odkąd dostałam moda na forum, nie mogę znaleźć odpowiedzi na jedno pytanie: dlaczego zbanowani gracze jednocześnie zalewają skrzynkę PMami i jednocześnie zalewają forum coraz to nowszymi topicami? Czy komuś nie przyszło do głowy, że ,,szanowna pani admin" nie zostawi swojej córci płaczącej po to tylko, żeby udzielić kilku odpowiedzi na z góry skończony temat? Nikt nie lubi być popędzany, nikt także nie lubi skrajnego cynizmu i totalnego sarkazmu - a zwłaszcza ja.
    Ale dobrze - zacznijmy od początku, bez ukrywania nicków, dat i godzin:

    Dnia 8.12.07 roku o godzinie 16:03:46, ktoś z polskiego IP zalgował się na konto o ID: 4821460, którego właściciel - z racji swojego pobytu w Anglii - logował się tylko z tamtejszego IP. W tym więc czasie ssane konto atakowane było 9 razy przez konto Soul1989 i jeden raz przez Paszka19.
    Pan Soul1989 zarówno tutaj, jak i w PMach do mnie stwierdził, że on broń Boże żadnego konta nie ukradł, nie włamał się, nie psuł itp itd!!! Więc jak, panie Soul1989 wyjaśni mi pan, że w momencie, w którym ktoś zalogował sie na konto anichilator i przekazywał staty twojemu kontu, konto Soul1989 zalogowane było Z TEGO SAMEGO IP, co ssane konto anichilator???!!!

    I tutaj surprise. Pan Paszka19 także zarzekał się na forum i w PMach, że on broń Boże także żadnego konta nie ruszył!!!! Mam więc pytanie - dlaczego twoje konto także zalogowane było z tego samego IP, co ssane konto???!!!

    Wybaczcie, ale o ssaniu gangiem konta anichilator i przelewaniu skradzionych stat pomiędzy sobą pisać nie będę, bo niechcąco mogłabym podać innym złodziejom sposób na oszukanie logów i admina... na szczęście w tym przypadku, sposób bezskuteczny.



    PS:
    2. Jeśli zostaniesz zgłoszony przez prawowitego właściciela konta i zostanie udowodnione, że grałeś na tym koncie, będzie to wystarczający powód do ukarania Cię;

    Dla mnie sprawa jest jasna. Właściciel zgłosił, ja ukarałam.

  6. #16
    Join Date
    May 2005
    Posts
    63

    Default

    Pan Soul1989 zarówno tutaj, jak i w PMach do mnie stwierdził, że on broń Boże żadnego konta nie ukradł, nie włamał się, nie psuł itp itd!!! Więc jak, panie Soul1989 wyjaśni mi pan, że w momencie, w którym ktoś zalogował sie na konto anichilator i przekazywał staty twojemu kontu, konto Soul1989 zalogowane było Z TEGO SAMEGO IP, co ssane konto anichilator???!!!


    Czy to bylo moje IP?? neostrady??
    bo watpie w to szczerze...
    a moje IP kazde latwo namierzyc po hoscie...


    poza tym...
    "Czy komuś nie przyszło do głowy, że ,,szanowna pani admin" nie zostawi swojej córci płaczącej po to tylko, żeby udzielić kilku odpowiedzi na z góry skończony temat?"

    Skoro szanowna pani admin z gory zakancza temat to o czym my mamy rozmawiac, wystarczy komus poodrzucic swinie i zacierac raczki...
    brawo, brawo, brawo...

  7. #17
    Guest

    Default a przepraszam bardzo

    czy laskawa pani przeczytala PM ktore wyslalismy do pani ? czy wogule pani przeczytala co pisalem na forum? bo tu nie chodzi o to ze nie zlalismy stat ale o to ze ktos zapewnial nas ze konto zostalo mu oddane!!!!! wiec jak niby mogli bysmy wiedziec ze konto jest kradzione? wiec niech pani mi wybaczy ale to nie my ukradlismy konto winny jest ktos inny bo jak by pani przesledzila kto sie logowal na konto MD4evermd zobaczyla by pani 4 adresy IP


    wogule nikt nie bedzie robil ze mnie zlodzieja gdyby pani przesledzila bardziej cala sytuacje to wiedziala by pani ze cos jest nie tak
    ale nie lepiej jest od razu dac bana i olac wszystko

  8. #18
    Join Date
    May 2005
    Posts
    63

    Default

    wyslalem 2 PMy... z ktorych jasno wynika niewinnosc moja i Paszki...
    tam jest podane jak na dloni, skad wzielo sie konto Anichilatora, oraz ze z kradzieza nie mielismy nic wspolnego...

    no ale tak... teraz trzebabyloby przeczytac nasze PMy, nastepnie przeczytac material dowodowy, a pozniej myslec co dalej. Apo co robic to wszystko, skoro mozna olac 2 sposrod dziesiatek tysiecy graczy i nie wnikac czy sa oni winni czy tez nie, admin nie ponosi przeciez za nic odpowiedzialonosci, on tylko robi co robi, nie wazne czy jest to sluszne czy tez nie??

  9. #19
    Guest

    Default Re: a przepraszam bardzo

    Quote Originally Posted by Paszka19
    czy laskawa pani przeczytala PM ktore wyslalismy do pani ? czy wogule pani przeczytala co pisalem na forum? bo tu nie chodzi o to ze nie zlalismy stat ale o to ze ktos zapewnial nas ze konto zostalo mu oddane!!!!! wiec jak niby mogli bysmy wiedziec ze konto jest kradzione? wiec niech pani mi wybaczy ale to nie my ukradlismy konto winny jest ktos inny bo jak by pani przesledzila kto sie logowal na konto MD4evermd zobaczyla by pani 4 adresy IP
    W momencie ssania zobaczyłam jeden adres, pod którym zalogowane było konto ssane i dwa wasze. Dla mnie sprawa jest jasna jak słońce.
    Wracam więc do córci - a kont nie odbanuję.
    Szczęśliwego Nowego Roku, temat uważam za zamknięty.

  10. #20
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Przeprasze że pisze choć to nie mój ban ;d

    Ale aktualny jest nadal ten topic?

    http://forum3.thecrims.com/viewtopic.php?t=24847
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •