Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 42
  1. #21
    Guest

    Default prosze

    Prosze o bardziej dokladne zbadanie zaistnialej sytuacji od 7 grudnia gdzie ktos sie zalogowal na "skradzione konto"
    i przesledzis logi na md4evermd bo naprawde ta sytuacja jest zenujaca i nie dosc ze konta niewinne zostaly z banowane to zostalismy uznani juz winnymi czyli "zlodziejami kont"

    zenada ;/

  2. #22
    Join Date
    May 2005
    Posts
    63

    Default

    dzieki Fasol za linka,
    sam osobiscie nie widzialem tego tematu...
    mam kolejne pytanie do szanownej pani Admin...

    "W momencie ssania zobaczyłam jeden adres, pod którym zalogowane było konto ssane i dwa wasze. Dla mnie sprawa jest jasna jak słońce. "

    Skoro to nie bylo moje IP, o co moge zalozyc sie, gdyz jestem w 100 tego pewny, to moge stwierdzic, ze moje konto zostalo tak samo skradzione, jak konto Anichilatora??
    to troche nielogiczne, ale sensowne, tak, jakby ktos ukradl konto anichilatora, tak samo ukradl i moje xD??

    sama sobie pani zaprzecza...



    Admin Wendy napisala kiedys:
    "Po raz kolejny przypominamy, żebyscie pod żadnym pozorem nie podawali nikomu swoich haseł na konta.
    Sprawa ta poruszana była juz milion razy, jednak dalej dostajemy wiadomości od zrozpaczonych graczy, którzy zostali wyssani, a hasło podali przeciez tylko kumplowi. Nie będziemy interweniować w takich sprawach ponieważ wyssanie nastapiło tylko i wyłącznie z winy samego gracza, który podał komus swoje hasło.

    Jeśli będzie taka potrzeba to ten topic pojawi się kolejne sto razy, aż w końcu gracze nie zrozumieją, żeby ufac tylko i wyłącznie sobie !"

    Anichilator dal chaslo panu Zdu***, on dal passa panu Mem***, a z kolei ten pan dal passa panu Paszce, nie widze w tym zlamania regulaminu, tymbardziej, ze pan Paszka mial tyko pomoc przelac staty z Anichilatora na MD4everMD...

    Ludzie, czy Wy naprawde nie widzicie swoich bledow i przeoczen, tylko wytykacie je graczom?? Rozumiem, ze admini, tak jak inni, popelniaja bledy, ale nie jest wstydem sie do nich przyznac i je naprawic, naprawde...

  3. #23
    Guest

    Default dobrze

    prosze mi napisac laskawie gdzie mam sie zwrocic o dokladniejsze zbadnia calej tej sytuacj bo nie dam z siebie robic zlodzieja!!! i chce pokazac jak latwo jest skazac pierwsza lepsza osobe!! naprawde dal bym wszystko ze by thorr tu byl on nie olewam tak graczy tc !!!!!!

  4. #24
    Join Date
    May 2005
    Posts
    63

    Default

    i chyba po raz kolejny... nie wiem, ktory juz z kolei... przyklad olewania graczy przez adminow, w ktorych kompetencjach lezy pomoc graczom, a nie utrudnianie im zycia...
    no ale trudno, tak to juz jest i chyba pozostanie w tym kraju...


    jaki mamy rzad w swiecie realnym, taki sam mamy w wirtualnym...

  5. #25
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Soul1989
    i chyba po raz kolejny... nie wiem, ktory juz z kolei... przyklad olewania graczy przez adminow, w ktorych kompetencjach lezy pomoc graczom, a nie utrudnianie im zycia...
    no ale trudno, tak to juz jest i chyba pozostanie w tym kraju...


    jaki mamy rzad w swiecie realnym, taki sam mamy w wirtualnym...


    niech inni gracze widza jak cala sprawa zostala olana bo tu nie chodzi o dobro graczy tylko ze by odp*** cala robote i miec wszystko w du*** !!! tu nie chodzi o zawartosci kont chodzi o ID

    tak zlalalem staty ale cala sytuacja wygladala innaczej niz ty to napisalas znajomy napisal ze chce sie z nami polaczyc ze ma 2 konta jedno anichliator i 2 wearethebest i powiedzial ze dostal to konto od kumpla ktory nie gra wiec wspolnie przelalem staty i gralismy razem w 4 osoby na koncie wiec nawet przez chwile nie przyszlo mi do glowy ze on to konto mogl ukrasc wiec jaka w tym sprawiedliwosc? gdybys poszukala dobrze to bys to widziala jak na dloni tylko szkoda ze najlepiej jest z gory osadzic i zbanowac

    zlodziej bez winy a niewinny oczywisce BAN bedziemy starali sie dalej udowodnic nasza niewinosc bo przez cala moja kariere tc(3lata) nie spotkalo mnie cos takiego i nie jestem zlodziejem... tak jak ty stwierdzilas przyrko sie robi ze tak szybko mozna oczernic niewinna osobe niezbadajac calej sytuacj mimo wszystko zycze wszystkim dosiego roku i chucznej zabawy sylwestrowej

  6. #26

    Default

    Ale jaja. ^^
    Soul powodzenia, ale wątpie żebyś coś zdziałał.
    Bo jak zauważyłeś sprawa co dla niektórych jest zamknięta i jasna jak słońce.
    Żałosne, aczkolwiek prawdziwe

  7. #27
    Join Date
    May 2005
    Posts
    63

    Default

    Crew dzieki za zyczenie powodzenia, bo bardzo sie przyda, gdyz wszyscy widzimy, jakie podejscie do zwyklych graczy... totalna olewka.

    Do Szanownej Pani Ahtii 3 PMy w tym 2 o 10 rano i na zadnego nie uzyskalem do teraz odpowiedzi...
    wtajemniczylem nawet kilku innych adminow, ale oni mimo swojej obcokrajowosci tez nas olali ;/

    Takze widac teraz jasno, jak na dloni o co w tym wszystkim chodzi...
    rece same opadaja normalnie

    To jest 2gi PM, Pani Athia i tak go olala, wiec moge go udostepnic dla wszystkich:

    "Ja nie dopuscilem sie zadnej kradziezy i nie jestem niczemu winny, tak samo jak i Paszka19
    tutaj sa dowody, ze o zadnej kradziezy nie wiedzielismy, a poza tym nie bylo kradziezy, skoro Anichilator podal chaslo kilku osobom, a jedna z nich przypomniala sobie po 3 tygodniach o tc i postanowila nas udupic
    tu sa dowody w formacie .htm i .txt wykonane przeze mnie kilkanascie minut temu... wszystko prawdziwe, nic nie falszowane, bo nie ma powodow do tego

    http://www.sendspace.pl/file/iwwAedQJ/ - .htm

    http://www.sendspace.pl/file/Ydwzey1t/ - .txt"

    sa tam tez zamieszczone dowody pochodzenia passa do konta Anichilatora...
    oceńcie sami...

    udanej zabawy sylwestrowej zycze prawie wszystkim

  8. #28
    Guest

    Default

    Witam wszystkich!
    Pojawiłem sie tutaj, żeby wytłumaczyć pewne sprawy dotyczące bana. Otóż dzisiaj w godzinach popołudniowych napisałem do admina (Athia), że moje konto zostało zessane. Wiedziałem przez kogo, ale nie byłem w 100% pewny. Dlatego wolałem się upewnić. Po kilku minutach Pani Athia napisała, że na moim koncie logował się Pan Paszka19. Otóż o ten nick mi chodziło, bo wcześniej sam zauważyłem w momencie logowania na moje konto i przeczytania mojego qb zauważyłem pewien nick, który miał ok. 100k respa. Po chwili Pani Athia napisała, że również na moim koncie logował się Pan Soul1989. Mogę tu dodać, że jest to mój dobry znajomy z poprzednich edycji. Jestem pewien, że Soul1989 nie ukradł mojego konta padł jedynie ofiarą. Ale jakimś cudem moje staty znalazły się na innym koncie.

    Gram w tą grę na pewno dłużej niż Pani Athia jest adminem, ale wiem, że jej praca jest lepsza niż moja gra, bo to nie ja jej powiedziałem tylko sama wyczytała w logach, że sam Pan Paszka19, o którego mi chodziło logował się na moje konto. A skąd miał moje hasło, to mnie nie interesuje, bynamniej ja mu tego hasła nie dawałem.

    Dziękuje pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku!!!

  9. #29
    Join Date
    May 2005
    Posts
    63

    Default

    Dziekuje Anichilatorowi za wstawiennictwo w mojej obronie i serdecznie Cie pozdrawiam

    Jednak jedno zdanie kole mnie troszke w oczy... mianowicie: "Po chwili Pani Athia napisała, że również na moim koncie logował się Pan Soul1989."

    Pani Athia nie jest w stanie udowodnic mojego logowania, gdyz ja o przelaniu stat dowiedzialem sie dopiero popoludniu. Poza tym do dzisiaj nie znam chasla do konta poszkodowanego i szczerze mowiac nawet o nie nie prosilem i sie nie logowalem. Fakt faktem, kiedys sam Anichilator dal mi passa do swojego konta co prawda o innym ID (co rowniez swiadczy o jego zaufaniu do mojej osoby), ale to bylo w czasach swietnosci tc, jakies poltora roku temu, kiedy kradzieze kont sie nie zdarzaly tak czesto, jak ma to miejsce teraz ;/ bo kiedys grali w to ludzie dla frajdy, a nie tak jak teraz, ja naleze do pierwszego pokolenia graczy i takowym pozostane do konca, chyba ze ban nie zostanie zdjety, wtedy koncem tym mozemy nazwac dzien dzisiejszy...

  10. #30
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Anichilator
    Witam wszystkich!
    Pojawiłem sie tutaj, żeby wytłumaczyć pewne sprawy dotyczące bana. Otóż dzisiaj w godzinach popołudniowych napisałem do admina (Athia), że moje konto zostało zessane. Wiedziałem przez kogo, ale nie byłem w 100% pewny. Dlatego wolałem się upewnić. Po kilku minutach Pani Athia napisała, że na moim koncie logował się Pan Paszka19. Otóż o ten nick mi chodziło, bo wcześniej sam zauważyłem w momencie logowania na moje konto i przeczytania mojego qb zauważyłem pewien nick, który miał ok. 100k respa. Po chwili Pani Athia napisała, że również na moim koncie logował się Pan Soul1989. Mogę tu dodać, że jest to mój dobry znajomy z poprzednich edycji. Jestem pewien, że Soul1989 nie ukradł mojego konta padł jedynie ofiarą. Ale jakimś cudem moje staty znalazły się na innym koncie.

    Gram w tą grę na pewno dłużej niż Pani Athia jest adminem, ale wiem, że jej praca jest lepsza niż moja gra, bo to nie ja jej powiedziałem tylko sama wyczytała w logach, że sam Pan Paszka19, o którego mi chodziło logował się na moje konto. A skąd miał moje hasło, to mnie nie interesuje, bynamniej ja mu tego hasła nie dawałem.

    Dziękuje pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku!!!

    widze ze nie przeczytales to co napisal soul i ja i nawet nie zobaczyles rozmowy soula z memexem ja nie mam zamiaru oberwac za kogos tak jak napisalem wczesniej memex napisal nam ze oddales mu konto nawet masz rozmowe memexa z soulem wiec miej pretensje do memexa a nie do mnie;/ ja gralem z soulem i to memex zaproponowal nam wspolna gre i to on podje**** ci konto a nie ja i soul !!

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •