Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Join Date
    May 2005
    Posts
    63

    Default ban za kradzież niczego :|

    Dzis rano wchodze na tc i co widze??

    "Twoje konto zostało dożywotnio zablokowane za złamanie zasad regulaminu The Crims w punkcie/punktach
    2 , 3 (ID: 4821460)
    Admin: Athia

    Kliknij tu, aby dowiedzieć się więcej o banach."


    Swojego pierwszego bana od poczatku przygody z tc, ktora zaczela sie 10. maja 2005r. Moje pierwsze konto zostalo zbanowane za zlamanie regulaminu w punkie 2. i 3.
    Najbardziej zaskakujace jest to, ze mowia one o:

    2. Jeśli zostaniesz zgłoszony przez prawowitego właściciela konta i zostanie udowodnione, że grałeś na tym koncie, będzie to wystarczający powód do ukarania Cię;

    3. Nie wolno Ci kraść ani niszczyć cudzych kont;

    Wszystko byloby ok, gdybym ja jakiekolwiek konto w ciagu ostatnich 2 lat ukradl...
    Wiec moze szanowna paniusia ****** ***** Athia poda jakis dowod, a nie tylko rozrzuca bany na lewo i na prawo, tylko dlatego, ze jej sie tak podoba, bo moim zdanie nie na tym polega ''zawod'' admina thecrims.
    Amoze ktos wie ciewej o moim banie niz ja sam, bo w sumie to sam niczego zabardzo nie wiem. Jesli tak to niech sie wypowie...

    pzdr wszystkim


  2. #2
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default Re: ban za kradzież niczego :|

    Quote Originally Posted by Soul1989
    Dzis rano wchodze na tc i co widze??

    "Twoje konto zostało dożywotnio zablokowane za złamanie zasad regulaminu The Crims w punkcie/punktach
    2 , 3 (ID: 4821460)
    Admin: Athia

    Kliknij tu, aby dowiedzieć się więcej o banach."


    Swojego pierwszego bana od poczatku przygody z tc, ktora zaczela sie 10. maja 2005r. Moje pierwsze konto zostalo zbanowane za zlamanie regulaminu w punkie 2. i 3.
    Najbardziej zaskakujace jest to, ze mowia one o:

    2. Jeśli zostaniesz zgłoszony przez prawowitego właściciela konta i zostanie udowodnione, że grałeś na tym koncie, będzie to wystarczający powód do ukarania Cię;

    3. Nie wolno Ci kraść ani niszczyć cudzych kont;

    Wszystko byloby ok, gdybym ja jakiekolwiek konto w ciagu ostatnich 2 lat ukradl...
    Wiec moze szanowna paniusia ****** ***** Athia poda jakis dowod, a nie tylko rozrzuca bany na lewo i na prawo, tylko dlatego, ze jej sie tak podoba, bo moim zdanie nie na tym polega ''zawod'' admina thecrims.
    Amoze ktos wie ciewej o moim banie niz ja sam, bo w sumie to sam niczego zabardzo nie wiem. Jesli tak to niech sie wypowie...

    pzdr wszystkim

    Też to przeżyłem a mianowicie ban za nic, ja nie wierze że Ty byłbyś w stanie cokolwiek ukraść ... więc czekaj aż Anita wróci i mam nadzieje że wyjaśni sie wszystko.
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  3. #3
    Join Date
    May 2005
    Posts
    63

    Default

    Dzieki Fasol

    tez mam nadzieje ze SZANOWNA PANI ADMIN sie pojawi i poda jakies wyjasnienia... ;/

  4. #4
    Guest

    Default heh

    ja tam niechce sie denerwowac ale krew mnie zalewa bo nie ukradlismy zadnego konta;| heh grac umiem i i soul tez gramy od 2005r z przerwami to nielada doswiadczenie !!;/ wiec po CH** krasc konto jak i tak nie gralismy na top;/ ehhh

  5. #5
    Guest

    Default ATHIA

    jesli jestes taka pewna tego co bylo ze ukradlismy to konto prosze bardzo daj mi bana na CAle Ip bo nie mam zamiaru grac jesli tak sa sprawy sa rozwiazywane !!!!!!! na PM dostalas wiadomosci od nas i powinnas ja przstudiowac bo jesli ktos kogos robi w konia i mowi cos innego tak jak w tym przypadku wyszlo ze ktos polaczyl z nami konta i powiedzial ze to jest jego konto ze tamta osoba juz nie gra i oddala mu staty to chyba logiczne ze nie bylo szans ze bysmy mogli wiedziec ze to konto bylo ukradzione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. #6
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland, Warsaw
    Posts
    717

    Default

    Paszka, nie masz czym się bulwersować. To chyba oczywiste, że Adminów nie ma gdy od razu jakiś grasz ma problem, Crew ma również życie prywatne. Athia na pewno coś z tym zrobi, gdy tylko przyjdzie.
    "The more I see the less I know for sure." - John Lennon

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •