Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27
  1. #1
    Guest

    Default WIĘZIENIE!!!WRRR

    Elo0o0o Gracze =]
    MAm do Was takie pytanko a zwłaszacza do killerów =]=]=]
    Czy Wy też tak macie że :

    Pod koniec edy co kill góra dwa to paka ??

    Bo mnie to już denerwować zaczyna , wcześniej tego nie miałem( na początku edy ), coraz bardziej mi sie wydaje że GURU może podkręcić gre tak żeby przypadek losowy co do killowania i paki za zabicie był częstszy i co za tym idzie kupowanie credo wieksze ??
    Mogę sie mylić,jeśli tak to mnie poprawcie =] może ktoś jeszcze to zauważył.
    Pozdrawiam Patryk

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland, Warsaw
    Posts
    717

    Default

    To czynnik losowy, nieważne czy to koniec czy początek.
    "The more I see the less I know for sure." - John Lennon

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by lukipuki007
    To czynnik losowy, nieważne czy to koniec czy początek.
    cos ten czynnik losowy mnie chyba nie lubi ostatnio =]=]=]

  4. #4
    Guest

    Default

    Czynnik losowy. Pamiętam, że bodajze 3 dni przed końcem edycji zrobilam 32 kille bez paki, ale często zdarzały sie i takie sytuacje, że lądowalam w więzieniu 12 razy pod rząd po każdej ofierze.

  5. #5
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Quote Originally Posted by Athia
    Czynnik losowy. Pamiętam, że bodajze 3 dni przed końcem edycji zrobilam 32 kille bez paki, ale często zdarzały sie i takie sytuacje, że lądowalam w więzieniu 12 razy pod rząd po każdej ofierze.
    Anita to jesteś lepsza ode mnie, bo ja tylko 29 kill spree bez paki.
    Jeśli sie nei myle to jest mniejsze prawdopodobieństwo wylądowania w więzieniu jeśli jestes mordercą.
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  6. #6
    Guest

    Default

    to w takim razie ja Wam gratuluje ostatnio coś mi ten czynnik losowy w ogóle nie sprzyja hehehe tyle co wyjde wiezienia chlasne jednego i witamy w wiezieniu z powrotem =]=]=] a szkoda mi kilkaset milionów wywalić na łapówke =] ja najwiecej jakoś w połowie edy chyba 21 killi bez paki zaliczyłem =] . Mam nadzieje że ten szarlatański czynnik losowy pujdzie sobie a aaa kysz w cholere ode mnie =] mam go już dość =]
    Pozdrawiam =]

  7. #7
    Guest

    Default

    jestes kiler lubisz killowac(jak mozna tego nielubiec) siedzenie w musisz miec we krwi wtakim razie a jak niemasz to bedziesz mial no hybaze bedziesz becalowal na kredo lub mial na lapowki

    wpace nie jest zle:P

  8. #8
    Guest

    Default

    Hehe taaa killowanie mój rekord to coś 30-35 bez paki już nie pamiętam :] ale to chyba w dwa dni zrobiłem bez kukłaków ;P Kiedyś pierdel był naprawde elo kupe fajnego ludu tam poznałem ;] Fakt ten czynnik losowy jest nieco dziwny... ;p

  9. #9

    Default

    Czynnik losowy Cie poprostu nie lubi, nie jest dla Ciebie sprzyjajacy Badz dobrej mysli... !

  10. #10

    Default

    Jezus Chryste!
    Witam nowego/starego/przeterminowanego/przestarzałego członka AC

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •