Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25

Thread: problém

  1. #1
    Guest

    Default problém

    mam probléma napsal sem moc dlouhej profil a zmizeli mi takoví ty věci v pravo např. online offline nebo navázat kontakt atd.....

  2. #2
    Guest

    Default

    Tak informoval som vedenie. Takze ked bude nove info ohladne tohto problemu dam vediet aj alebo koffisko.

  3. #3
    Guest

    Default

    nj jinak dík

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Hansss
    nj jinak dík
    a) není nutný zakládat nový topic, můžeš pokračovat v tom, který si začal
    b) dávejte lidi těm svejm topikům nějaká jména, která naznačí o co jde, jinak tady budu 40 diskuzí s nadpisem "problém" nebo "pomoc" !!!!!

  5. #5
    Guest

    Default

    No tak tento problem ma vraj len FF takze hlavny admini budu o tom informovany zajtra hned ako budu online. A zatial mozes pouzivat IE tam to vraj neroby. Alebo si vo FF daj Zobrazit --- Styl stranky ---- Bez Stylu a potom to bude sice skarede ale budes vydiet tie tlacitka a moct so zmensit profil tak aby boli tlacitka vyditelne.

  6. #6
    Guest

    Default

    a omlouvam se za ten topik

  7. #7
    Guest

    Default

    No ja chapem kde je problem a v mojom predchadzajucom prispevku je riesenie ako ho odstranit. To totiz roby aj mne tak som si profil skratil a podobny problem je aj pri gang novinkach ked ich pises tam ti moze zmiznut tlacitko pre opustit gang alebo ak si boss pre upravu gangu

  8. #8
    Guest

    Default

    Problém je v tom že mi to dělá i v IX(Internet Explorer)

  9. #9
    Guest

    Default

    Tak potom si zapni mozilu prihlas sa na TC a potom vo mozile vypni styly pre straknu podla mojho prispevku co som predtym postol a zmensi si text v profile a uloz potom zapni styli a malo by byt vsetko ok. Ja som to takto spravil a ide to v pohode.

  10. #10
    Guest

    Default

    díky...víš že si mě zmlátil jej to tě asi taky zlátim neva?....jinak kuklahanss...ale to je horší ůčet máš se na co těšit ...slyšels o gangu Mafia?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •