Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5

Thread: W końcu ! :D

  1. #1

    Default W końcu ! :D

    Papa Tonik wsyztskiego najgorszego :]

    Quote Originally Posted by FasoLDiaboLoZyje
    ja po tej edzie odchodze, nie bede grał w tą gre jesli bedzie ona miała takich crews jakich ma
    tobie tez, krzyz na droge i nikt po tobie plakac nie bedzie. nara gowno.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default Re: W końcu ! :D

    Quote Originally Posted by Joker
    Papa Tonik wsyztskiego najgorszego :]

    Quote Originally Posted by FasoLDiaboLoZyje
    ja po tej edzie odchodze, nie bede grał w tą gre jesli bedzie ona miała takich crews jakich ma
    tobie tez, krzyz na droge i nikt po tobie plakac nie bedzie. nara <font color=green>***</font>.
    jeszcze tylko jokera w abuse brakuje :P
    No Twoje ziomki napewno nie będą płakać ... biegnij po nich niech pisza jakies durne posty w tym topicu. Dla mnie ten emat jest bezsensu. Bo to że nie bedziesz za mną płakał to mnie aQrat najmniej obchodzi.

    Adios
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  3. #3
    Guest

    Default

    Jedni przychodza drudzy odchodza... Raz byl to ktos z Saints, WWI, teraz sa Żaby.

    Oby twoja frekwencja i zaangazowanie Sporto byly wyzsze niz Bartka i Olka, bo "pseudoadminow" na obrazku ta gra nie potrzebuje.

    A ty FDZ zejdz na ziemie, od jakiegos czasu przy kazdej okazji placzesz jak zbita baba.

  4. #4
    Guest

    Default

    hah,jak ja lubie te wasze awantury

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BrygadaRR
    Jedni przychodza drudzy odchodza... Raz byl to ktos z Saints, WWI, teraz sa Żaby.

    Oby twoja frekwencja i zaangazowanie Sporto byly wyzsze niz Bartka i Olka, bo "pseudoadminow" na obrazku ta gra nie potrzebuje.

    A ty FDZ zejdz na ziemie, od jakiegos czasu przy kazdej okazji placzesz jak zbita baba.
    Kim ty jesteś ażeby to oceniać ??
    Czy wedle ciebie ilość pisanych postów na forum jest miarą aktywność w grze ??
    Jeśli TAK to się strasznie mylisz!!! Sprawy o które jestem proszony są rozwiązywane najszybciej jak jest to możliwe.
    Co do Olka to nie ma go od dłuższego czasu (NIK nie ma informacji gdzie on jest)

    Pozdrawiam bartek

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •