Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19

Thread: riposta

  1. #11
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Szczerze Ci powiem, że nie dziwię się, że masz tylu zwolenników gdyż jesteś kobietą, reg się zmienił i za mniej powodów można banować ludzi i dla tego mniej ludzi ma do Ciebie... ale. Ja banowałem mimo tego, że banowałem znajomych. Nie wiem dlaczego fasola pm został niezauważony... 14joker kumpel bezkarny. Na złość zrobiłaś temu, że cię zablokowałem na skype ?? Opowiedziałem Ci o sporto, Twoja odpowiedź:

    "[2008-01-01 22:48:57] Athia- Police Crew member (Poland) napisał(a): łooo, nie wiedziałam o tym"

    Wielu rzeczy o nim nie wiesz, a uwierz mi nie znam go od wczoraj.

    Dowody? Dziś podłączyłem stary komp aby znaleźć dowody na nieuczciwość sporto. Znalazłem i dostanie je przetłumaczone tylko memox, i ebichuman.

    Znam sporto dłużej niż Ty... uwierz mi.

    Zauroczenie ??

    być może...

  2. #12
    Guest

    Default

    Moja płeć nie ma tutaj niczego do rzeczy.
    Proszę, nie zamykaj tego tematu, niech stanie się on zalążkiem do dalszej dyskusji. No i Verg atakował mnie na GG, żebym za kazdym razem otwierała.
    Tonik, no comment.

    edit: prosiłam: NIE ZAMYKAJ!!!!!!

  3. #13

    Default

    Tonik, prosze Cie - zakoncz ten kabaret ktory i tak juz nie potrzebnie rozpetales.

    Nie osmieszasz mnie, nie robisz na mnie wrazenia tym wszystkim...zbedne Twoje wysilki.

    Chcialbym zauwazyc ze jestem w Crew od wczoraj, pokolei ucze sie wszystkiego, nie zwracam jeszcze szczegolnej uwagi na forum, poza tym nikt mi nie przekazal informacji ze za nie odpowiadam wiec nie probuj szukac problemow tam gdzie ich nie ma !

  4. #14
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Tonik
    Nie wiem dlaczego fasola pm został niezauważony... 14joker kumpel bezkarny. Na złość zrobiłaś temu, że cię zablokowałem na skype ??
    Gdzie go niby obraziłem ? ;D Rozumiem że jesteś fusem masz jakieś kompleksy, nigdy nic nie osiagnales, nie lubimy sie, to oczywiste ale o co ci chodzi? oO
    Odszedles z crew na pokaz? Robisz teraz z siebie meczennika czy co ? Zrezygnowales, spoko, tylko przestan o tym pisac.

    PS. Co do innego, zamknietego tematu "Awans z pionka na ziomka, tak było z tonikienm, robił ludzi w chuja, teraz jest prawnikiem" :]]

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Tonik
    Krętactwo w Abuse Crew czas zacząć. Najbardziej szkoda mi graczy, a znajomi sporto będą mieć luzy. Nie będę pokazywać logów z czatów publicznie. Zobaczycie jeszcze jak się przejedziecie ;]

    Athia sporto zna jakieś 3 edy i nie wie jaki jest naprawdę, ja znam go ponad 10 ed i jedyne co mi pozostaje to współczuć uczciwym graczom

    "bedziesz podawał staty"
    -"nie"
    "<font color=green>***</font>"

    Znajomi sporto WYGRYWAJCIE EDYCJE

    Fakt nie wiem jak ale puki mam adma to pozbawię Cię opa na PL supp.
    Tonik kim ty jestes? sam w tej grze niczego nie osiagnales, byles przecietnym graczem, twoja wiedzy byla dosyc marna, jedynie do czego miales smykalke to ban za spam na skwerach. Gratualcje talentu, tego Ci nikt nie odmowi.

    Tez znam Sporta nie od dzisiaj i ogolnie rzecz biorac nie bede go ocenial za cos co robil w przeszlosci ale za to jak bedzie wywiazywal sie ze swoich obawiazkow teraz. To ze zessale jedna czy druga osobe nie robi na mnie zadnego wrazenia, na tym ta gra polega jesli ktos zapomnial.
    Nawet jak mial bany za boty, makra i inne scierwa to w przeciwienstwie do was wie jak to dziala i bedzie wiedzial jak z tym walczyc, wszystko zalezy od niego.

    Logi z czatow, to jest dobre, daj jakies logi po tym jak zostal adminem to podyskutujemy.

    Jak narazie to banda "szczeniakow" placze ze kolejna osoba dostala sie do Crew, ale szczerze mowiac to i tak robota gowniana wiec nie ma czego zazdroscic.

  6. #16
    Guest

    Default

    Tonik odszedł. Teraz to wy rozwijacie temat. Teraz wszyscy zobaczymy kto się sprawdzi a kto nie w tym gronie.

  7. #17
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by danko20
    Tonik kim ty jestes? sam w tej grze niczego nie osiagnales, byles przecietnym graczem, twoja wiedzy byla dosyc marna, jedynie do czego miales smykalke to ban za spam na skwerach. Gratualcje talentu, tego Ci nikt nie odmowi.

    Tez znam Sporta nie od dzisiaj i ogolnie rzecz biorac nie bede go ocenial za cos co robil w przeszlosci ale za to jak bedzie wywiazywal sie ze swoich obawiazkow teraz. To ze zessale jedna czy druga osobe nie robi na mnie zadnego wrazenia, na tym ta gra polega jesli ktos zapomnial.
    Nawet jak mial bany za boty, makra i inne scierwa to w przeciwienstwie do was wie jak to dziala i bedzie wiedzial jak z tym walczyc, wszystko zalezy od niego.

    Logi z czatow, to jest dobre, daj jakies logi po tym jak zostal adminem to podyskutujemy.

    Jak narazie to banda "szczeniakow" placze ze kolejna osoba dostala sie do Crew, ale szczerze mowiac to i tak robota gowniana wiec nie ma czego zazdroscic.

    Wyjąłeś mi to z ust. podpisuję się pod każdym zdaniem, które w tym poście napisałeś. Jest to bodajze pierwszy post, z którym zgadzam się całkowicie w 100%...

    PS: W tym topicu także robić będe unlocki, więc proszę o zostawienie jego otwartego!!!

  8. #18
    Guest

    Default Re: riposta

    Quote Originally Posted by lDesirl
    Quote Originally Posted by Piekar
    Quote Originally Posted by FasoLDiaboLoZyje
    Jedni przychodza drudzy odchodza... Raz byl to ktos z Saints, WWI, teraz sa Żaby.

    Oby twoja frekwencja i zaangazowanie Sporto byly wyzsze niz Bartka i Olka, bo "pseudoadminow" na obrazku ta gra nie potrzebuje.

    A ty FDZ zejdz na ziemie, od jakiegos czasu przy kazdej okazji placzesz jak zbita baba.
    Sporto nie podniecaj sie nickiem i ze potrafisz zamykać tematy.
    Ajjj ta zazdrość zauważyłeś, że ronisz z siebie takiego idiote jak po 21 edzie?

    A mam przypomnieć twoje słowa kiedyś do mnie? Były bardzo podobne...
    To po co wtrącałeś się do bana o którego słuszności nie miałeś pojęcia?!

  9. #19
    Guest

    Default tonik lama:)

    tonik. jestes lama i tyle.. idz juz skoncz z tym tc w swietym spokoju.. z kazdym postem..mam coraz wieksza ochote żeby nie grac..

    mam ci wypominac jak to banowałes po koleji konta Asterixa66?..ktory wraz ze mna uczciwie.. mial szanse na top kilerow?.. niech pomysle..ile tych kont bylo?..2 ktore byly top3?.. a moze wiecej..

    juz kiedys przyszlo mi na mysl.. że kiedyś ktos ciebie tonika.. pierdolnol w głowe z czajnika.. i zamaist niej masz teraz czerwonego balonika.. tak ci zostalo.. do dzis..

    twoje adminowanie.. to sranie wbanie..

    na szczescie skonczyly sie zle czasy..kiedyy to tonik cesarz.. wladca banow... rozdawla je na prawo i na lewo...

    sporto gratuluje posady Athia zycze ci zdrowia i byś dalej sumiennie i z reka na sercu wykonywala prace tak jak to robilas do tej pory..

    pozwolicie ze napisze wierszyk o toniku:

    kochany Toniku...
    tc nie bylo dla Ciebie
    idz pobrykaj na koniku.
    poczujesz sie jak w niebie..

    szkoda admina tonika..
    jego gesty, jego mimika,
    jego kozacki styl bycia
    poszly wniepamiec w kąt ukrycia..

    każdy powie: niech zyje Tonik!
    i jego rózowy balonik..
    przyszla mama Tonika uderzyła
    i z rozpedu kompa wyłączyła

    historia to krótka, krótka jak jego praca
    ale bycie lamą nie poplaca..
    ztego miejsca zegnam Tonika Admina
    koncze..bo to nie miala byc drwina
    nie moja wina
    ze tonik teraz dupe wypina
    jak widzi skina
    blednie mu mina

    pozdro all.. pozdrawia mtych z ktorymi mialem przyjemnośc grąc tych ktorych poznalem a nie grlaem znimi.. oraz tych ktorzy mnie nie znaja)

    zycze powodzenia w kolejnych edycjach TC

    DJ..

    PS: wkoncu wyrazilem to co myslalem o toniku..skonczylem gre wiec mozesz mi dac bana tonik... sikam na to ...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •