Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 37 of 37
    Guest

Default Thelord1

Arkadaslar yalniz çete kuruyoruz sonrada adam cagiriyoruz ya da biz gidiyoruz ama bunlari yaparkende bazi Türk'ler çete diye konuşup adamlari dövüyorlar.Aslinda Türk'ler baska ülkenin kullanıcılarına saldırmalıdır.Artık bu olaya DUR demek istiyorum.
    Ayrıca;

Bana katılanlar bu mesajı alıntı yaparak mesaj atsınlar.

Bir de

Çete istiyorsanız ' Thelord1 ' adlı kullanıcıya kontak atın.

En üstteki mesaji okuyupta kontak atabilirsiniz.

Guest

mod şu konuyu bi temizleseniz de çete arayanlar geçen sezon la bu sezondakileri karıştırmasa

Guest

Default çete

ben de çete arıyorum hızlı oynarım saldırılarım iyidir ilgilenirseniz sewinirim

Guest

bende cete arıom sayqıılk 651 yerel piçleri soyuyom emekli rus korumam war ışın silahım war bide alaşım cekett

Guest

arkadaşlar iyi bir çete arıyorum 480 felan say. var param 350000 fazla bankadakileri katmazsam iyi güç puanlarım vardır haramimde 5 fahişe ve elimde makinalı tüfek var iyide oynarım çünkü tüm say. puanımı 3-4 günde yaptım. ölüm sayım 0. benle ilgilenecek olan varmı??? gerçekten bir çeteye ihtiyacım var...

Guest

bende çete arıyorum arkadaşlar saygınlık 47 henüz oyunda acemiyim ama
    iilgilenirseniz sewinirim

[email protected]

Guest

Default ceteye üye olmak istiyorum saygınlıım 500 fahişelerim ghb labaratuarım 100.000 param

Quote Originally Posted by turkaurelio View Post
    Bir çeteye katılmak isteyen veya çetesine üye almak isteyenler bu topici kullansın

Not: Alakasız mesajlar silinecektir
    ltfn