Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Guest

Default HESAP MAKİNELERİ

Bir oyuncu yeni bir hesap makinesi yapmış üstelik Türkçe olarakta kullanılabiliyor

www.thecrims.grygar.eu

Not: Doğru hesaplayıp hesaplamadığını bilmiyorum. hiç bir hesap makinesi crims ekibi tarafından yapılmamıştır.

www.crims.biz

resimde nerden power hesaplayacağın ve hesapla yaparken neleri yazman gerektiği yazıyor

Guest

Default ZAMAN HESAPLAYICI (PROGRAM)

Quote Originally Posted by Yelenien
    Arkadaşlar bilgisayar başında beklemek istemeyen arkadaşlara yönelik bir program yaptım.
    Programa şuanki gün ve saati, çıkıcağınız gün ve saati yazıyorsunuz size gerçek saate göre kaçta çıkıcağınızı söylüyor.İsterseniz alarm kuruyorsunuz ve zamanı geldiğinde sağ alt köşede "Zaman doldu" baloncuğu görünüyor.Acemice oldu biraz.Beğenenler, yorum veya eleştri yapmak isteyenler ve önerisi olanlar birşeyler yazarsa sevinirim.
    Geliştirmeme yardımcı olcak arkadaşlar olursa öncelikle dil bilen olması benim için çok önemli çünki Türklerin hâla birşey yaptığını kanıtlarız.Şuan kendimce çevirebildiğim ingilizce var sadece.Başka dil bilen arkadaşlar varsa eğer [email protected] adresinden bana ulaşabilirler.

Bana güvenmeyen arkadaşlar istediğiniz piyasadaki bütün anti-virüs, firewall ve anti-spyware programları ile kontrol edebilirler.

Rapidshare.Com linki: http://rapidshare.com/files/73655365/Setup1.msi
    Uploaded.to linki: http://uploaded.to/?id=jgfaah
    Quote Originally Posted by AtesTilkisi
    Ben kurdum çalıştı programdan bi resim :
    Quote Originally Posted by turkaurelio
    Görüldüğü gibi Yelenien arkadaşımız zaman hesaplayıcı programı yapmış.

Faydalanmak isteyenler programı indirebilir

Not: Her nekadar bu program test edilmiş ve içinde herhangi zararlı bir zararlı yazılım olmadığı görülmüşsede programın bilgisayarınıza verebileceği zararlardan crims ekibi sorumlu değildir.

Not2: Lütfen konuyla ilgili mesajlar yazalım. İlgisiz mesajlar silinecektir

Guest

ya senin yaptıın program bende war ama 99 uncu günden fazlasını göstermöio ne ayak

Guest

www.thecrims.grygar.eu

bu siteyi kullanın

Guest

zırf ne :S

Guest

Quote Originally Posted by Crunchi
    nasıl zırh ne hangi zırhın varsa onu yazacaksın bez ,parlak zırh ,kurşun geçirmez yelek, nanofiber kaplı, nomex hangisine sahipsen

Guest

ufak tefek imla hatalarını da kendin düzelt canım

Guest

Quote Originally Posted by fatihinfedaisi
    ufak tefek imla hatalarını da kendin düzelt canım

saol resimde zırh demek istemiştim neyse anlamak isteyen anlıyor anlaşılan

Guest

bina satın aldık diyelim mesela oyun ipucu olarak ne kadar fazla mal üretebilceğinizi zekadan hesaplayabilirsiniz demiş. onu nasıl çözcez ??

Guest

ne kadar fazla zekan olursa binaların o kadar cok üretir ama onun bi hesabı yok çözede cıkmadı daha