Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 21 of 21 FirstFirst ... 11192021
Results 201 to 207 of 207

Thread: 24 KOLO !!!

  1. #201

    Default

    Quote Originally Posted by sk3rko3
    a samozrejme gratulacia HC a Olympic teamu za nadherne vysledkyy...brutalitka..rešpekt chalani....
    ty chuju sak mam 2 kompi ale jeden neni net

  2. #202
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by OiLxPunX
    Quote Originally Posted by sk3rko3
    a samozrejme gratulacia HC a Olympic teamu za nadherne vysledkyy...brutalitka..rešpekt chalani....
    ty chuju sak mam 2 kompi ale jeden neni net
    odveci reakcia ne?

  3. #203
    Guest

    Default

    Mozna ze se pletu, ale IP na ucte olympic od secret4friends nic neznamena....


    Pokud by secret dostalo BAN a vy jste dostali spinave staty tak by jste meli BAN taky... Spinave staty jsou spinave staty

  4. #204
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Vojta0
    Mozna ze se pletu, ale IP na ucte olympic od secret4friends nic neznamena....


    Pokud by secret dostalo BAN a vy jste dostali spinave staty tak by jste meli BAN taky... Spinave staty jsou spinave staty
    nemyslim ze by boli taky hlupi a prenasali to brazilci..Vojto a dojdi na skype dakedy pokecat

  5. #205
    Guest

    Default

    som rad ze mi takto pomahate odist z crimsu..
    precitam si par prispevkov v tejto teme a mam vas dost. (puke)


  6. #206
    Guest

    Default

    Sry za oft

    Dojdi spis na ICQ skype se mi nechce instlovat

  7. #207
    Guest

    Default

    Je mi z vas naozaj zle (puke) naozaj 24. kolo sa skoncilo a topic sa zamyka, par ludi ma tu vazne sklamalo ako cloveka aj ked som si myslel ze sa to viac neda

    Ked slipknot odchadzal ako hrac z crimsu vsetci sa s nim lucili, ja som vymazal este prispevky od kassa a ospravedlnil sa aj ked som to vobec nemusel spravit. Teraz sa "stari" olympici lucili a velmi ma sklamalo ked som videl kamarata slipknota vo feedbacku ako horlivo bojuje zato aby mal BAN olympic potom ramzeyy a bigem zacali rypat a zneprijemnovat nam pocit z vitazstva a konca crimsu (puke). Az teraz som spoznal skutocne charaktery, vcera kamarati a dnes mi vrazate noz do chrbta. Dakujem vam za vsetko


    Lock.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •