Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 11 of 21 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 101 to 110 of 207

Thread: 24 KOLO !!!

  1. #101
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Quote Originally Posted by V4L1ST4R
    Quote Originally Posted by FasoLDiaboLoZyje
    Ja chtit podekowat calemu HC spolecnom gre, ga's i gratuluje top2 ... Tobie Olympic take.

    ps... I tryed translated in some online translator, but it's shit ... only infinitive form of verb, anyway I think you understand
    dzenkujem za olympic
    Olympic bedzie hrat następna edicie ?
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  2. #102
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by FasoLDiaboLoZyje
    Quote Originally Posted by V4L1ST4R
    Quote Originally Posted by FasoLDiaboLoZyje
    Ja chtit podekowat calemu HC spolecnom gre, ga's i gratuluje top2 ... Tobie Olympic take.

    ps... I tryed translated in some online translator, but it's shit ... only infinitive form of verb, anyway I think you understand
    dzenkujem za olympic
    Olympic bedzie hrat następna edicie ?
    ja koncim, aj stary team. ale novy hraci sa este asi ukazu .

  3. #103

    Default

    V4li nic v zlom vies ze ta mam rad...ale tzv odchovanci Olympicu nemaju na to aby daco dosiahli bez pomoci riadnych olympicov. mozno sa mylim ale taky je moj pocit. pokial by ste im ani na sekundu nepomohli a uplatnia sa nove pravidla bez RDK tak si myslim zeby nemali sancu no

    P.S. ***** zasrany system sak v hre mam nick spat tak preco tu musim ako jebo pisat pod tymto nickom ?!

  4. #104

    Default

    mas dobry nick (flex)

  5. #105
    Guest

    Default

    slip robis hluposti menis nicky tak mas trest teraz tyzden nenahodis nick

  6. #106

    Default

    Quote Originally Posted by V4L1ST4R
    Quote Originally Posted by FasoLDiaboLoZyje
    Quote Originally Posted by V4L1ST4R
    Quote Originally Posted by FasoLDiaboLoZyje
    Ja chtit podekowat calemu HC spolecnom gre, ga's i gratuluje top2 ... Tobie Olympic take.

    ps... I tryed translated in some online translator, but it's shit ... only infinitive form of verb, anyway I think you understand
    dzenkujem za olympic
    Olympic bedzie hrat następna edicie ?
    ja koncim, aj stary team. ale novy hraci sa este asi ukazu .
    vim vychovali jste a chcete vychovat nove hrace, jdete uplne obracenou cestou nez jdu ja, protoze jsem zvazil +/- pribrani novych a vychovani novych nebo radeji zustat jako dobra vzpominka a prevazilo u mne aby HC zustalo jako vzpominka na kvalitni hrace, nez aby nedejboze toto jmeno a tento nick nekdo znesvetil nejakou hlouposti (spatny vysledek by nebylo jeste to nejhorsi ikdyz ...) ale treba nejakej ban apod. protoze my i vy stara garda si dava a davala pozor na to aby nedostala nejaky hloupy ban za bug nebo kradez uctu apod. ale nemuzu mit jistotu, ze nejaky mlady koste naivni nekomu nenaleti. A druha vec taky se mi nelibi treba to jak dopadla KillArmy kdy polovina polaku nosi jejich avatary apod. a pritom tam vubec nehrali a stare casy prvni KA nepamatuji stejne jako je nepamatujeme ani my a tak mi to neprijde dustojne. Radeji at zustane jako vzpominka.

    Treba to bude u Vas jinak.

  7. #107
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Slavo4Ever
    Quote Originally Posted by zizan1
    no tak chcel by som zagratulovat olympicu k vitazstvu naozaj skvela praca, statovy rekord...
    Takisto aj HC skvely vysledok na to ze ich bolo menej nahrali v priemere na jedneho hraca viac statov... a taktiez krasne staty a obdivuhodny vykon.
    Dalej chcem vyzdvihnut chalanov z darkdreams slusny vysledok na ich 1. spolocne kolo, staty tiez v pohode...
    V cesku joydivision pekny resp ale zase na ukor statov...

    Myslim ze na svk mame novu nadej do TC v podobe OiLxPunX, takisto podali pekny vykon.

    P.S.: kto je ten S4LV4TOR ???

    tymi sttym sa nechaj prekvapit zizo



    zizan1 diki za uznanie a gratulejm olympicom a HC a taktiez joydivision pekne vykony no a samozrejme olixpunk keby nedaroval staty mal by pekny respe. dufam ze si nekedy zahram TC aj bo jeho boku

  8. #108
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Slavo4Ever
    Quote Originally Posted by zizan1
    no tak chcel by som zagratulovat olympicu k vitazstvu naozaj skvela praca, statovy rekord...
    Takisto aj HC skvely vysledok na to ze ich bolo menej nahrali v priemere na jedneho hraca viac statov... a taktiez krasne staty a obdivuhodny vykon.
    Dalej chcem vyzdvihnut chalanov z darkdreams slusny vysledok na ich 1. spolocne kolo, staty tiez v pohode...
    V cesku joydivision pekny resp ale zase na ukor statov...

    Myslim ze na svk mame novu nadej do TC v podobe OiLxPunX, takisto podali pekny vykon.

    P.S.: kto je ten S4LV4TOR ???

    zizan1 diki za uznanie gratulujem olympicom a HC to som fakt necakal taky resp.a staty taktiez aj joydivision a samozrejme punkovi mohol dat aj viac keby nedaroval staty ale aj tak je dobry hrava to malo ale ppc dufam ze nekedy si zahram aj po jeho boku/pitonsvk


    tymi sttym sa nechaj prekvapit zizo

  9. #109
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    vim vychovali jste a chcete vychovat nove hrace, jdete uplne obracenou cestou nez jdu ja, protoze jsem zvazil +/- pribrani novych a vychovani novych nebo radeji zustat jako dobra vzpominka a prevazilo u mne aby HC zustalo jako vzpominka na kvalitni hrace, nez aby nedejboze toto jmeno a tento nick nekdo znesvetil nejakou hlouposti (spatny vysledek by nebylo jeste to nejhorsi ikdyz ...) ale treba nejakej ban apod. protoze my i vy stara garda si dava a davala pozor na to aby nedostala nejaky hloupy ban za bug nebo kradez uctu apod. ale nemuzu mit jistotu, ze nejaky mlady koste naivni nekomu nenaleti. A druha vec taky se mi nelibi treba to jak dopadla KillArmy kdy polovina polaku nosi jejich avatary apod. a pritom tam vubec nehrali a stare casy prvni KA nepamatuji stejne jako je nepamatujeme ani my a tak mi to neprijde dustojne. Radeji at zustane jako vzpominka.

    Treba to bude u Vas jinak.
    no nasu filozofiu ti asi najlepsie vysvetli oxxx. si pamatam uz ked sme
    v 17. kole chceli skoncit tak bol jeden z dovodov preco sa tak neudialo,
    aspon u mna, ze oxxx nam prizvukoval ze treba vychovat dalsiu
    generaciu dobrych hracov. nieco podobne ako sa vtedy dialo u RA. tak
    sme neprestali a snazili sa pribrat novych ludi, dobrych hracov hlavne
    zo slovenska. postupne sa to zacalo plnit, ako prvy milan, ktory bol uz
    dobrym hracom aj vtedy ale nemal team, podobne aj zdeno. v dalsich
    kolach prisli postupne dalsi ludia, kasso, travis, baximo .... ale najvacsi
    prevrat, co sa tyka novych clenov nastal v 23. kole ked sme sa
    zoznamili s chlapcami z gft. trosku sme im pomohli, teda milan makal aj
    za piatich , my ostatny len tak v jeho tieni, a podarilo. sa 5 miesto
    vo svete, co je tiez super uspech.. po kole sme ich zavolali do teamu
    na dalsie kolo, s cielom samozrejme obhajit titul z 21. kola. a musim
    povedat, ze 24. kolo by sme to tak daleho bez tychto chalanou urcite
    nedotiahli. vzdy bolo vela roboty a na to treba vela ludi. prisli dalsi aj
    mimo gft: S4LV4TOR, Oyer, kedulll, pida. thx chalani a som rad ze sa
    mohli stat viac alebo menej sucastou velkeho (teraz uz mozno aj
    slavneho) teamu olympic. este sa o nich bude na crimse pocut. ale pokial
    viem tak nie pod menom olympic. vsak uvidite...

    PS: je to dost dlhe, nechce sa mi to znova citat tak je mozne, ze som
    aj nejake bludy popisal tak sa dopredu osrpavedlunjem vsetkym .

    PS2: bye bye crims... ideme sa vsetci liecit

  10. #110
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by PowerOfHC
    V4li nic v zlom vies ze ta mam rad...ale tzv odchovanci Olympicu nemaju na to aby daco dosiahli bez pomoci riadnych olympicov. mozno sa mylim ale taky je moj pocit. pokial by ste im ani na sekundu nepomohli a uplatnia sa nove pravidla bez RDK tak si myslim zeby nemali sancu no

    P.S. ***** zasrany system sak v hre mam nick spat tak preco tu musim ako jebo pisat pod tymto nickom ?!
    nemyslim, ked bude treba vymysliet novu taktiku, tak tam su na to
    hlavy. nemyslim ze by bol problem. ked sa da dokopy aj dost ludi tak
    by nemali mat ani problem s umiestnenim. makat sa u nas naucili, to je
    iste. niektory nahrali viac ako ja, ked som ja nemohol byt tolko na PC
    niekedy . a su to lepsi hraci ako si myslis .

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •