Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 19 of 21 FirstFirst ... 91718192021 LastLast
Results 181 to 190 of 207

Thread: 24 KOLO !!!

  1. #181
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by rAMZEy
    Quote Originally Posted by sc0rp10n
    no ramzeyy ak na olympicu nebol ziadny z brazilcov logovany tak bohuzial ban dostat nemozu olympici
    ano viem, bude tam chybat IP..mno ja som len zvedavy ako sa to vyriesi
    Vyřeší se to tak, že to utichne... ostatně jako všechny "přešlapy" hráčů olympicu, viď kasso?
    bigem najdi su niaku kurvu co ti ho konecne vycmula lebo cim viac uz trepes... ake preslapy???

  2. #182
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by rakson

    bigem najdi su niaku kurvu co ti ho konecne vycmula lebo cim viac uz trepes... ake preslapy???
    preco zrovna kurvu? zeny su krasne stvorenia nato aby sme ich tak nazyvali

  3. #183
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by rAMZEy
    bow a nabijak..ty totizto dokazu 2.5kk nalovit za kolo bez extra namahy..a iq show by si tiez spravili
    tejto vete nechápem.. kedy nahrali 2,5kk oni dvaja? ked už sa tu chytáme za slovíčka tak aj ja začnem

  4. #184
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kasso
    Quote Originally Posted by rAMZEy
    bow a nabijak..ty totizto dokazu 2.5kk nalovit za kolo bez extra namahy..a iq show by si tiez spravili
    tejto vete nechápem.. kedy nahrali 2,5kk oni dvaja? ked už sa tu chytáme za slovíčka tak aj ja začnem
    OPPxHC tusim 2.3kk staty tak vklude 2kk pripisem ich zasluhe

  5. #185
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    94

    Default

    Já můžu mít kurvu co mi ho vykouří téměř okamžitě...stačí napsat travisovi, ten mi nabídne kassa jako minule. To všichni takhle nabízíte kassa? To se chudák asi nezastaví až bude splácet brazilcům staty

    O jakém přešlapu mluvim? No takže když zde zmíním už poměrně starou záležitost obchodování s kredity, kdy kasso s travisem nabízeli zizanovi kredity tuším že za drogy, a přejdu až k záležitosti, kdy jsem dostal jako nabídku kassa a kredity od travise za to, že podrazim hc... No co dodat...pár přešlapů se najde

  6. #186
    Guest

    Default

    ramzeyy chcem to vydiet nalovit 2,5kk bez problemu vacsieho v tejto dobe nalovis velke hovno

  7. #187
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by sc0rp10n
    ramzeyy chcem to vydiet nalovit 2,5kk bez problemu vacsieho v tejto dobe nalovis velke hovno
    zdeno hovorim ze vsetky staty co tam boli bola na 90% ich praca..a to som ja este turkom daroval 300k

    j a to bolo to kolo ked vy ste rdkckovali a mi lovili

  8. #188
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by rAMZEy
    Quote Originally Posted by kasso
    Quote Originally Posted by rAMZEy
    bow a nabijak..ty totizto dokazu 2.5kk nalovit za kolo bez extra namahy..a iq show by si tiez spravili
    tejto vete nechápem.. kedy nahrali 2,5kk oni dvaja? ked už sa tu chytáme za slovíčka tak aj ja začnem
    OPPxHC tusim 2.3kk staty tak vklude 2kk pripisem ich zasluhe
    aha tak tám pádom ostatný hráči ako fliper, santa, ramzey, luzer, kubo15 sú n00by že spolu nahrali 300k?? sa spametaj, sereš si do huby

  9. #189
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kasso

    aha tak tám pádom ostatný hráči ako fliper, santa, ramzey, luzer, kubo15 sú n00by že spolu nahrali 300k?? sa spametaj, sereš si do huby
    Ok, uzrejmim to snad najpresnejsie..staty nahral hlavne bow a nabijak (65%), krouha (20%), santa a fliper zbytok..luzer nam bol cele kolo nakokot ja po spojeni viac menej uz tiez a kubo tam nehral..neratam robenie IQ a veci do drog, na tom sme sa podielali viacmenej spolocne..

  10. #190
    Guest

    Default

    bigem tebe som kredity neponúkal mám ta dlho v ignore tak nehovor, dalej ponúkať sa može.. teraz sa to može aj vykonať ak ma majitel nenahlási.. v tedy to dovolene nebolo ale o rozhovory o tom zakázané neboli, nikdy som od vás tie drogy nezobral tak sa zbadaj môj

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •