Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 21 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 207

Thread: 24 KOLO !!!

  1. #31
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by AskeTKilleR
    Quote Originally Posted by Slavo4Ever
    ak mi dovolite chcel by som podakovat hlavne byvalemu kft lebo oni ma dostali tam kde etarz som a v ijoydivisioni by som chcel vyzdvihnut letanovcana reznicka makali ako divy to su hraci do buducnosti a chcem este poblahopriat darkdreams olimpicu HC good luck do dalsich kol
    No řezna mi jako hrač do budoucnosti nepřijde po tom co jsem viděl min kolo na ckbt
    no ale hrači sa hadam zdokonaluju nie?

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by Flash666
    aj tebe ja prajem toho pekneho najvac slavo ze das takyh respou este kopu jak toto kolo
    myslim ako povedali raz hraci slavo si noob nobom ostanes

  3. #33
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Flash666
    no ale hrači sa hadam zdokonaluju nie?
    Mno ale on uz hraje tak minimalne 3 kolo ne?

  4. #34
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Flash666
    Quote Originally Posted by AskeTKilleR
    Quote Originally Posted by Slavo4Ever
    ak mi dovolite chcel by som podakovat hlavne byvalemu kft lebo oni ma dostali tam kde etarz som a v ijoydivisioni by som chcel vyzdvihnut letanovcana reznicka makali ako divy to su hraci do buducnosti a chcem este poblahopriat darkdreams olimpicu HC good luck do dalsich kol
    No řezna mi jako hrač do budoucnosti nepřijde po tom co jsem viděl min kolo na ckbt
    no ale hrači sa hadam zdokonaluju nie?
    To se popřít nedá nic méně dopadli dobře ale na to že jich bylo 5 tak mohli být lepší

  5. #35
    Guest

    Default

    ste ma vypiskali

  6. #36
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    Quote Originally Posted by Flash666
    no ale hrači sa hadam zdokonaluju nie?
    Mno ale on uz hraje tak minimalne 3 kolo ne?
    Jo nějak tak... Aspon že dali 1kk

  7. #37

    Default

    Quote Originally Posted by AskeTKilleR
    Quote Originally Posted by Flash666
    Quote Originally Posted by AskeTKilleR
    Quote Originally Posted by Slavo4Ever
    ak mi dovolite chcel by som podakovat hlavne byvalemu kft lebo oni ma dostali tam kde etarz som a v ijoydivisioni by som chcel vyzdvihnut letanovcana reznicka makali ako divy to su hraci do buducnosti a chcem este poblahopriat darkdreams olimpicu HC good luck do dalsich kol
    No řezna mi jako hrač do budoucnosti nepřijde po tom co jsem viděl min kolo na ckbt
    no ale hrači sa hadam zdokonaluju nie?
    To se popřít nedá nic méně dopadli dobře ale na to že jich bylo 5 tak mohli být lepší

    lol aket ty si tak blby alebo sa nim robis vsak sme harli 3 a dali sme 700k resp pootm prisiel lety 88 a 00 a zato ze niesi dobry zato nemozem a reznik ma aspon snahu

  8. #38
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Slavo4Ever
    myslim ako povedali raz hraci slavo si noob nobom ostanes
    Mno ja sem nechtel rypat posledni den ale vzhledem k tomu ze vas bylo na ucte 6 a mate 1,1kk resp tak to tvrzeni je pravdive slavo

  9. #39

    Default

    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    Quote Originally Posted by Slavo4Ever
    myslim ako povedali raz hraci slavo si noob nobom ostanes
    Mno ja sem nechtel rypat posledni den ale vzhledem k tomu ze vas bylo na ucte 6 a mate 1,1kk resp tak to tvrzeni je pravdive slavo

    cosmiku zo 6 hrali 3 ja reznik lety a keby som mal cas tak vymazem dalsich 3 harcou z profilu

  10. #40
    Guest

    Default

    chcem sa podakovať mojmu týmu, bolo to super hrať s vami chlapci, som uplne dojatý, toto som nečakal ani v najlepšom sne..

    MILAN3333, RAKSON, OXXX, TRAVIS, V4L1ST4R a SULOSVK sú pre mna veľkými vzormy, naozaj im vdačím za 24kk respu v 24. kole dakujem, namä MILANOVY ty si hviezda


    chcem zagratulovať HITMANOM, fakt pekný výsledok.. veľmi pekne, zigac to dobre zorganizoval


    dakujem, a cafte.. ako vojta povedal "je zdravé dať si pauzu" (hi)

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •