Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 53
  1. #31
    Guest

    Default

    Fii atent:

    Runda 17
    1. RoAlliance
    Gangster
    Respect: 8334360

    ===============
    Runda 16


    2. RoAlliance
    Hitman
    Respect: 2365920


    3. RoAlliance4fun
    Hitman
    Respect: 1546970

    5. RoAlliance4ever
    Hitman
    Respect: 988586
    ===============
    Runda 12
    1. R0Aliance
    PIMP
    Respect: 4272810
    ================
    Runda 7
    1. RoAlliance
    Dictator
    Respect: 905512

    ================
    Runda 6
    1. RoAlliance
    Dictator
    Respect: 776487


    Ce zici se poate ?!
    Se poate dar cu oameni de calitate Sper sa se ajunga din nou la locul 1 INTERNATIONAL

  2. #32
    Guest

    Default

    blue amice s`a retras din cauza unor probleme in familie


    si stii chestia asa...

  3. #33
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by F1rsT
    Fii atent:

    Runda 17
    1. RoAlliance
    Gangster
    Respect: 8334360

    ===============
    Runda 16


    2. RoAlliance
    Hitman
    Respect: 2365920


    3. RoAlliance4fun
    Hitman
    Respect: 1546970

    5. RoAlliance4ever
    Hitman
    Respect: 988586
    ===============
    Runda 12
    1. R0Aliance
    PIMP
    Respect: 4272810
    ================
    Runda 7
    1. RoAlliance
    Dictator
    Respect: 905512

    ================
    Runda 6
    1. RoAlliance
    Dictator
    Respect: 776487


    Ce zici se poate ?!
    Se poate dar cu oameni de calitate Sper sa se ajunga din nou la locul 1 INTERNATIONAL
    ca tine asa? lasa mai shobolane...ca joaca nenea de mai sus pt locu 1 runda asta care vine...go go go...

  4. #34
    Guest

    Default

    ntz ntz...daca nu va bateti toti degeaba ) app de echipa..ce-ar fii sa joc runda care vine sa va arat k o echipa (3 membrii) o sa joace din ziua 1 pana in 184 :> ar fii ceva,ah?) si culmea...poate si ceva top :-"

  5. #35
    Guest

    Default

    Ba voi castigati runda dinainte sa inceapa, MAI MULTE FAPTE NU DOAR VORBE !

  6. #36

    Default

    Da, sh0b0 se poate, da' nu trai cu impresia ca acolo nu au existat scandaluri si magarii. Cunosc multe cazuri din RO in care s-a inceput runda cu o echipa, s-au eliminat membrii, scandaluri, furat skill de pe cont,si in final echipa se dizolva . Itzi zic din proprie experientza: cand am jucat eu, snickers, terror, calugaru si craniu pentru Furor Teutonicus. Nu a durat echipa mai mult de 2 saptamani (in vara), incepusem bine, ne intzelegeam foarte bine asta pana cand am inceput sa ne futem si ne-am dizolvat(urat). Inainte de asta daca nu ma insel se facuse Brigada F.T.T. din care facea parte fall0ut, ty, terror, eu, masto. Un om trebuie sa aiba faca o magarie si totu' se duce de rapa! Masto l'o mancat in cur si l'o bagat in brigada pe Selker sau ceva de genu, a 2'a zi cand am intrat p iepuri, totzi erau milk'uitzi(daca citesti masto, de atunci nu te mai suport eu). Dupa faza asta nimic nu o mai mers, brigada s'o futut, nici nu incepusem bine ca o si desfintzasem.Consider ca am destule motive sa nu mai am incredere in oricine.

  7. #37
    Guest

    Default

    si ce crezi ca doar romanii sunt asa? asa e peste tot ma ...

    la noi e minciuna.,..sa vezi in Brazilia ce razboi e

  8. #38

    Default

    Inca nu am avut ocazia sa joc cu strainii sa vad daca sunt diferiti de romani. Din moment ce toti sunt jucatori de the crims, totzi sunt la fel,dupa cum spui tu.

  9. #39

    Default

    sunt si straini d treaba, d ex, prin rundele precedente, un letonian p care il ajutasem , la sf rundei mi-a dat parola contului, aprox 250k skil, fara sa ii zic nik, iar cu alt letonian am colaborat, ne dadeam poturi, care iepure al cui e, mi-a dat cont d letonia, sa joc pt locu 1 acolo, am ajuns la 150k skil, si desi stia parola, nu am avut nici o problema...cu romanii e putin mai greu d colaborat, nu prea imi dau seama d c...poate asta e firea romanilor, dar, sincer, prefer sa colaborez cu straini decat cu romani (sunt foarte foarte putine exceptzii)

    =TC IS JUST A GAME=

  10. #40
    Guest

    Default

    siku'le romani k letonienii aia sa tot fie nu numai in crims )

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •