Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
  1. #11
    Guest

    Default Re: Cand incepe runda #25?

    Quote Originally Posted by Cristithecrims
    zicetimi si mie cand incepe runda #25 m-am apucat si eu ca prostii pe la sfarsituu jocului sa mai joc dar sunt profesionist cred... joc de veo 3-4 ani cine vrea id mess cristi_bum crims.biz sati calculezi cand poti ataca cu cat trebuie exat sai mituiesti pe politaii cati bani faci de la o tarfa si mai multe eu va zic sa accesati daca vreti sa schimbati limba jos de tot si alegeti steagul dv/dva MULT NOROC la runda #25 aa si the crims va ador!!! :P :P
    Mah da tu jocai thecrims inainte sa incepa ? Sant abia 24 runde care sau putut juca adik 24 luni pe 14 Ianuarie din cate am inteles mai sus deci 2 ani , in nici un caz 3-4 ani cum sa joci de 3-4 ani? zimi si mia te rog dak exista asa ceva

  2. #12
    Guest

    Default Re: Cand incepe runda #25?

    Quote Originally Posted by BigRomanian
    Mah da tu jocai thecrims inainte sa incepa ? Sant abia 24 runde care sau putut juca adik 24 luni pe 14 Ianuarie din cate am inteles mai sus deci 2 ani , in nici un caz 3-4 ani cum sa joci de 3-4 ani? zimi si mia te rog dak exista asa ceva
    )) Bah tcrims era k si cu Hristos )) inainte si dupa ))Deci era dinainte sa te nasti u ) esti p a 4 deci nu ai mai mult de 10 ani )cand t juki u cu putza in nisip aki dadea la ac )))

  3. #13
    Guest

  4. #14
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    E foarte simplu sa vedeti de cand exista de Crims. Cautati-i pe Zed7 sau memox in joc si vedeti data inregistrarii contului. O sa va arate 01-12-2004.

    ID 1 respectiv 8

    Deci runda 1 TheCrims a inceput pe 1 Decembrie 2004.

    @BigRomanian o runda TheCrims are in general 45 de zile, adica o luna si jumatate. Au fost si runde mai lungi de-a lungul timpului, si runde mai scurte.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  5. #15
    Guest

    Default

    aham 8-|da' tot eu am dreptate )

  6. #16
    Guest

    Default

    aha.. mi se parea mie ca CNX e un claun.. da chiar nu m-am gandit ca ar putea fi NuSeStieCine... nO ofFense

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •