Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 42

Thread: Tłumacza :P

  1. #21

    Default

    Kiedy miales okazje go zobaczyc ? Rok, dwa lata temu ?

  2. #22
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by FasoLDiaboLoZyje
    Quote Originally Posted by Sportomaniak
    Fasol - Ty juz pokazales swoja klase dzisiaj na czacie, doskonale pokazales na co Cie stac. Wiec juz daj spokoj - nie ponizaj sie jeszcze bardziej.

    Nie wypowiadaj sie na temat mojego angielskiego skoro Twojego nikt nie potrafi zrozumiec
    Z tego co widziałem to Tylko jajcun nizari i beano (ziomy z ra) nie porafia zrozumieć, reszta o dziwo jakoś problemów nie ma ... a Twój angielski miałem okazje zobaczyc hahahaha ... jak znajde logi to wkleje zeby ludzie sie pośmiali
    Szczerze mówiąc to ja też :F Dziwne że całą reszte feedbacku bez problemu czytam ale...What the hell is this? o0 Show trwa a chyba wszyscy już zapomnieli o co się klócą lol. Najpierw o przekręty w ABUSE potem o sportomanika potem coś o olku teraz o angielski ;DD

  3. #23
    Guest

    Default

    Mam nadzieje ze ojciec znowu pogoni cie do nauki i nie bede musiał widziec twoich durnych postow. Nie wiem fasol przez jaki modem byłes robiony ale wiem ze napewno byl bardzo wolny
    Do nauki frajerze ; D

  4. #24
    Guest

    Default

    Do gompa: daj mi numer telefonu do swojego dilera, ja też czasami chcę mieć odskocznię od rzeczywistości, taką, jaką Ty miewasz zawsze, kiedy odwiedzasz forum :P

  5. #25
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Athia
    Do gompa: daj mi numer telefonu do swojego dilera, ja też czasami chcę mieć odskocznię od rzeczywistości, taką, jaką Ty miewasz zawsze, kiedy odwiedzasz forum :P
    Za mocny stuff jak dla Ciebie :d

  6. #26
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by gomp
    Quote Originally Posted by Athia
    Do gompa: daj mi numer telefonu do swojego dilera, ja też czasami chcę mieć odskocznię od rzeczywistości, taką, jaką Ty miewasz zawsze, kiedy odwiedzasz forum :P
    Za mocny stuff jak dla Ciebie :d
    Nie wierzysz we mnie..?

  7. #27
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Athia
    Quote Originally Posted by gomp
    Quote Originally Posted by Athia
    Do gompa: daj mi numer telefonu do swojego dilera, ja też czasami chcę mieć odskocznię od rzeczywistości, taką, jaką Ty miewasz zawsze, kiedy odwiedzasz forum :P
    Za mocny stuff jak dla Ciebie :d
    Nie wierzysz we mnie..?
    A potem odbierać telefony od zrozpaczonych graczy że im Athie skirałem,dzięki wole być samolubem ;d Oj ludzie,ludzie tak naprawde to wy działacie jak stuff :dd < joke >
    Athia sama widzisz jedna dawka Fasola i już dosyć ;D

  8. #28
    Guest

    Default

    coraz gorsze edycje /cvc

  9. #29
    Guest

    Default

    sorry ale beano jest angolem i nie moze z czaic tego co krUl pisze ;D niema nic zwizanego z nami ;D

  10. #30
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Quote Originally Posted by gomp
    Quote Originally Posted by Athia
    Quote Originally Posted by gomp
    Quote Originally Posted by Athia
    Do gompa: daj mi numer telefonu do swojego dilera, ja też czasami chcę mieć odskocznię od rzeczywistości, taką, jaką Ty miewasz zawsze, kiedy odwiedzasz forum :P
    Za mocny stuff jak dla Ciebie :d
    Nie wierzysz we mnie..?
    A potem odbierać telefony od zrozpaczonych graczy że im Athie skirałem,dzięki wole być samolubem ;d Oj ludzie,ludzie tak naprawde to wy działacie jak stuff :dd < joke >
    Athia sama widzisz jedna dawka Fasola i już dosyć ;D
    Weź sie w ogóle nie wypowiadaj na mój temat, w ogóle mnie nie znasz ... jesteś jakiś zwykł-głupi-spamer więc rób to co masz robic, idz se pospamowac i pisać jakieś durne posty (ale nie o mnie, wypraszam to sobie). Jesli myslisz ze jesteś fajny jak piszesz takie posty to chyba cos Ci sie nei udało.

    Quote Originally Posted by Jajcun
    sorry ale beano jest angolem i nie moze z czaic tego co krUl pisze ;D niema nic zwizanego z nami ;D
    Jajo, przecież to Tfuj źźźąaa, nie wypieraj się go ;p

    ps...BrainBoss ... nudzi mi sie już powoli ten wątek o modemie, weź wkoncu coś innego wymyśl ;]
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •