Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 44 of 44

Thread: prost esti mah

  1. #41
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SiKu
    ...engleza e limba prin care ne intelegem totzii...din cate stiu e permisa peste tot...
    daca vorbesti si engleza ca romana, ma-ndoiesc ca te intelege careva, cu atat mai putin "totzii" oricine ar fi el

  2. #42

    Default

    wow, c greseala ai gast mai bine te-ai gandi c sa faci in ultimii ani d pensie, sincer, mi-e mila d tine, la varsta ta sa pierzi vremea p un site d genu asta mi s pare destul d trist

  3. #43
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kirk
    Cel mai corect si cinstit ar fi fost, ca topicul sa fie mutat la Offtopic (English). Sincer sa fiu nici eu nu stiu de regula, cum ca, la Support Romanian trebuie sa se posteze numai in Romana. Este posibil sa fie admisa si Engleza, ceea ce mi s-ar parea corect, pentru ca asa este si in joc, Engleza este limba universala.
    Wendyy a facut un set de reguli noi pentru forum, pe care inca nu le-am citit, le voi vedea si eu pentru prima data probabil in seara asta.

    Frumos si discret ar fi fost ca Thread-starterul (Aran) sa-i dea un PM lui F1rst in care sa ii explice cum sta treaba, si sa il roage sa redeschida topicul. Sunt sigur ca F1rsT ar fi inteles.

    Dar cand voi reactionati asa la un simplu Lock....

    ... un simplu lock??? de cand?vrei sa zici: obisnuitul lock, poate))

  4. #44
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    Topic inchis.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •