Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 77
  1. #1
    Guest

    Default Kirk... ce pazesti nene?

    hai sa ma iau un pic de tine, ca esti cel mai vechi roman in crew si sef de trib. ma uit la abuse crew si e vede ochiul meu de vultur? 4 polonezi, 2 brazilieni si 0 romani. pai cum asa mo? in loc sa tii niste tembeli (sunt indulgent azi) la tine in crew, mai bine ai incerca sa propulsezi pe cineva in abuse. oricum e plin de natarai acolo (din nou sunt indulgent), asa ca orice nazdravan ai baga acolo n-ar fi chiar asa mare nenorocire. macar sa avem si noi prostu' nostru acolo, nu de alta.

  2. #2
    Guest

    Default

    tu crezi ca il intereseaza ???

  3. #3
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default Re: Kirk... ce pazesti nene?

    Quote Originally Posted by cat01
    hai sa ma iau un pic de tine, ca esti cel mai vechi roman in crew si sef de trib. ma uit la abuse crew si e vede ochiul meu de vultur? 4 polonezi, 2 brazilieni si 0 romani. pai cum asa mo? in loc sa tii niste tembeli (sunt indulgent azi) la tine in crew, mai bine ai incerca sa propulsezi pe cineva in abuse. oricum e plin de natarai acolo (din nou sunt indulgent), asa ca orice nazdravan ai baga acolo n-ar fi chiar asa mare nenorocire. macar sa avem si noi prostu' nostru acolo, nu de alta.
    Prima tentativa a mea de acest gen nu a avut un final prea fericit. Daca vii cu o propunere concreta si serioasa, se poate bineinteles.

    Astept un PM.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  4. #4
    Guest

    Default

    ma gandesc. loading...

  5. #5
    Guest

    Default

    Si acum o minte luminata ... De ce nu chiar tu Kirk ?

  6. #6
    Guest

    Default Re: Kirk... ce pazesti nene?

    Quote Originally Posted by Kirk
    Daca vii cu o propunere concreta si serioasa, se poate bineinteles.

    Astept un PM.
    ok... renunt... nu-mi vine nimeni in minte si deja m-am gandit prea mult. ar fi o varianta si ce zice natafletul asta de deasupra, da' e mai bine sa ramai lider acolo si sa impingi pe altul in abuse. gaseste tu pe cineva...

  7. #7
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default Re: Kirk... ce pazesti nene?

    Quote Originally Posted by cat01
    Quote Originally Posted by Kirk
    Daca vii cu o propunere concreta si serioasa, se poate bineinteles.

    Astept un PM.
    ok... renunt... nu-mi vine nimeni in minte si deja m-am gandit prea mult. ar fi o varianta si ce zice natafletul asta de deasupra, da' e mai bine sa ramai lider acolo si sa impingi pe altul in abuse. gaseste tu pe cineva...
    Nu poti tu sa gasesti unul, care nu ai nici o treaba si nu o sa-ti asumi nici o responsabilitate pentru ce va face individul acolo.

    Dar eu?
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  8. #8
    Guest

    Default

    tre' sa fie macar unu'

  9. #9
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    ar fi o idee buna un roman in abuse )
    oricum marea majoritate de acolo sunt degeaba vb ta cat01

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Grudge
    ar fi o idee buna un roman in abuse )
    oricum marea majoritate de acolo sunt degeaba vb ta cat01
    asta mai e in crew???

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •