Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Guest

    Default cont BANCAR personal?

    fratzilor...care este contul meu personal BANCAR din crims...io sunt cam prost asa...

  2. #2
    Guest

    Default

    Unde ai vazut tu ca exista asa ceva ?

  3. #3
    Guest

    Default

    la RECRUTARI , cand le dai prietenilor un link unic pentru user, acestia accesandu-l le apare cv de genu:ai fost impuscat de ionmanman,acesta a primit 5$ in contul bancar,intra si tu si sparge-i fatza...si la recrutari asa scrie,trimite-le prietenilor tai linkul tau unic si vei primi 5$ in cantul tau bancar personal, sau cv de genu.Poate reusesti sa ma lamuresti ms de intzelegere

  4. #4
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    In momentul in care un prieten da click pe link-ul tau personal TheCrims, tu primesti 5$ in banii tai cash.

    Exista un cont bancar personal numit Banca, in care poti depozita oricand orice suma de bani doresti, si vei primi o dobanda zilnica. Dobanda este de 2% pana la suma de 100.000$ pe zi si 0.1% pe zi pentru dobanzi mai mari de atat. Dobanda se calculeaza pe zi Crims.

    Te costa 3% stamina pentru o operatiune bancara.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by F1rsT
    Unde ai vazut tu ca exista asa ceva ?
    Quote Originally Posted by Kirk
    Exista un cont bancar personal numit Banca, in care poti depozita oricand orice suma de bani doresti, si vei primi o dobanda zilnica. Dobanda este de 2% pana la suma de 100.000$ pe zi si 0.1% pe zi pentru dobanzi mai mari de atat. Dobanda se calculeaza pe zi Crims.

  6. #6
    Guest

    Default Re: cont BANCAR personal?

    Quote Originally Posted by ionmanman
    fratzilor...care este contul meu personal BANCAR din crims...io sunt cam prost asa...
    LOL =)) am mai vazut ink ktzi n00bi care sa intrebe de latex da\ chiar asha.... =))

  7. #7
    Guest

    Default

    okokok...ms

  8. #8
    Guest

    Default

    auzi bai asta...xXReTirEdXx...uite mai sus si vezi c a scris unu d la suport crew..."unde ai vazut tu asa ceva?"...asa k lasa schemele,nu era ceva chiar o intrebare idioata

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by F1rsT
    Unde ai vazut tu ca exista asa ceva ?
    buna explicatie...felicitari la i lamurit :P

  10. #10
    Guest

    Default

    post-ul meu era diferenta dintre un admin care stie ce zice si unu' care e pe langa problema rau de tot

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •