Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 77
  1. #11
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    credeai ca ai scapat de mn =))

  2. #12
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    eu o sa fac o propunere chiar u cat01 te propun pt abuse crew pari destept asa cine stie

  3. #13
    Guest

    Default

    introspecteaza-te... nu ma vrei in abuse @_@ primul lucru pe care l-as face ar fi sa banez tot tc crew

  4. #14
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default


  5. #15

    Default

    la c ne trebe romani in crew...wtf...e tot aia atata timp cat nu is rezultate p plan national (TOP INT) ...s-ar baga cineva in abuse...si, facand exceptie vreo 2 pers ( nu bag mana in foc nici pt 2 pers) toti s-ar apuca sa faca c s-a mai facut...so...lasati-o asa, nu are nici o importanta

  6. #16
    Guest

    Default

    cum sa bagi pe unu ca "Walker Politai Texan" in abuse crew...doar de jmekerie cik mi`o dat bag si isi cere dupa scuze fain... si mai pierd si timp dupa el x(((( (dp)

  7. #17
    Guest

    Default

    Eu l-aş propune pe NuSeStieCine în Abuse. Nu de alta dar cred că între el şi Mororus este doar o diferenţă infimă şi aceea că Mororus ştie limba engleză.

  8. #18
    Guest

    Default

    unu din ra in plus in abuse e deajuns Protectora :P il mai bagi si pe nssc nu as da pe mana lui nik ) (dp)

  9. #19
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by WuM1ha1nho
    Eu l-aş propune pe NuSeStieCine în Abuse. Nu de alta dar cred că între el şi Mororus este doar o diferenţă infimă şi aceea că Mororus ştie limba engleză.
    Cea mai buna gluma pe 2oo8

  10. #20
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MastocanuJR
    unu din ra in plus in abuse e deajuns Protectora :P il mai bagi si pe nssc nu as da pe mana lui nik ) (dp)
    NssC e RA

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •