Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 77
  1. #31
    Guest

    Default

    hai sa ma bag si eu k si asa nu m`ati mai vazut de mult...))...app la multi ani pt toti cam intarziat stiu...dar nu am mai intrat de mult....

    eu propun pe nsj)pacat k nu mai are nik de`a face cu crims`ul....

    nu gasesc pe cineva mai bun...asta e dak i`ati gonit pe toti jucatori buni cu tepe si torte....


    nu l`am vazut pe bleah...))....nu ar fi o idee rea asta dak mai joaca)

  2. #32
    Guest

    Default

    eu ii propun pe andone sau tama cu toate ca l-as vrea pe scorillo dar stiu ca nu vrea :[ (oricum nu-l mai baga nimeni =) )

    P.S.: La Multi Ani,Crina! :*

  3. #33
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by cat01
    da mah... bagati-l pe bleahh in abuse. macar scapam de un cersetor pe strada o sa aiba si el credite
    daca pentru tine a dona skilurile la fiecare sfarsit de runda inseamna a fi cersetor, lasa sa fiu eu cersetor pt tine

  4. #34
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Bleahh
    Quote Originally Posted by cat01
    da mah... bagati-l pe bleahh in abuse. macar scapam de un cersetor pe strada o sa aiba si el credite
    daca pentru tine a dona skilurile la fiecare sfarsit de runda inseamna a fi cersetor, lasa sa fiu eu cersetor pt tine
    mah... io vorbeam de credite, nu de skill.
    Quote Originally Posted by AreS86
    eu ii propun pe andone sau tama cu toate ca l-as vrea pe scorillo dar stiu ca nu vrea :[ (oricum nu-l mai baga nimeni =) )

    P.S.: La Multi Ani,Crina! :*
    nu conteaza mah cine intra acolo, ca oricum e plin de tantalai... nu te astepta sa intre vreunul care sa-si piarda zilele prin loguri si sa faca treaba buna. io ziceam asa... sa avem si noi un tantalache in abuse, ca polonezii au 4 si nu-i corect.

  5. #35
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by cat01
    mah... io vorbeam de credite, nu de skill.
    Am cerut eu vreodata credite pe strada moca?
    Toate creditele pe care le-am primit le-am si platit, nu am primit nimic de pomana

  6. #36
    Guest

    Default

    Thecrims.com users come from these countries:
    Czech Republic 21.1%
    Slovakia17.8%
    Brazil14.3%
    Poland12.4%
    Lithuania4.7%

    More thecrims.com users...

    Egypt3.7%
    Indonesia2.6%
    Romania2.4%
    Turkey2.1%
    Portugal2.1%
    Slovenia1.9%
    Latvia1.9%
    France1.5%
    Greece1.1%
    Italy0.6%
    Chile0.6%
    United States0.5%
    Israel0.5%
    Croatia0.4%
    Colombia0.4%
    Serbia and Montenegro0.3%
    United Kingdom0.3%
    Peru0.3%
    Philippines0.3%

    Daca tu crezi ca Romania cu aia 2,4% poate fi reprezentata in abuse ...
    Cred ca 7alala e alb in fund (nu scorillo?) ... ghinion ca a parasit TC Crew!

  7. #37
    Guest

    Default

    nush de unde ai tu statisticile alea. de 7alala nush cat de alb e, da' ma bucur ca a iesit din crew hai sa nu ne aducem aminte de trecut... (i have a deal)

  8. #38
    Guest

    Default

    Te bucuri pentru el sau pentru joc ?! Statisticile sunt referitoare la ultima runda nu all time!

  9. #39
    Guest

    Default

    amandoua... in abuse erau 2-3 maxim care faceau ceva. daca isi iau toti campii si se duc o sa fie circ mare cu botteri si buggeri, ca n-o sa mai fie cine sa-i prinda. poate asa or sa-si dea seama developerii ce idioti au ajuns in abuse si iau masuri drastice.

  10. #40
    Guest

    Default

    De Walker nu se ia nimeni ... curva a luat de 2 ori la rand locul 1, doar de Mororus ... Mie mai suspect mi se pare Walker, doar stiu ca brazilienii au antecendete.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •