Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 77
  1. #41
    Guest

    Default

    nu stiu de walker nik, da' de mororus sunt 99% sigur ca a comis-o cel putin odata runda asta.

  2. #42
    Guest

    Default

    Eu sunt sigur ca Walker a comis-o de mai mult de o data in ultimele 3 runde.

  3. #43
    Guest

    Default

    probabil... dreaq stie, nu te contrazic... oi fi stiind tu ceva, eu nu stiu sigur.

  4. #44
    Guest

    Default

    si btw... turcia e sub romania in statisticile alea si australia nici nu e in top

  5. #45
    Guest

    Default

    sincer nu vad pe nimeni din turcia ... dar ai dreptate e un marocan si un australian, te-ai simtit bine cand m-a banat julie ?

  6. #46
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by sh0b0lanu
    sincer nu vad pe nimeni din turcia ... dar ai dreptate e un albanez si un australian, te-ai simtit bine cand m-a banat julie ?
    asa e... albanez nush de ce eram convins ca ubago e turc.
    sincer, habar n-am avut, abia dupa aia am aflat ce conturi erau. n-am stiut ce-a facut capat cu contul ala, am zis: daca nu e nici ip-ul meu, nici al lui capat, atunci e hack... atata. abia dupa aia mi-a spus sportsman si s-a rezolvat.

  7. #47

    Default

    maroc si australia...nu sunt in statisticile care le-ai pus mai sus...dar au membrii in abuse

  8. #48
    Guest

    Default

    Marocan am rectificat ... Userul este banat pentru incalcarea regulii #2,3 (2916124) nu prea s-a rezolvat!

  9. #49
    Guest

    Default

    @ Siku : Poate oamenii aia 2 sunt mai impartiali decat 10 romani nu crezi ?! Eu unul nu mai vad necesitatea unui roman in Abuse, a se vedea cum a fost tratat ultimul roman care a calcat pe acolo!

  10. #50
    Guest

    Default

    pai si sportsman de ce debanat?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •