Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 61 to 70 of 77
  1. #61
    Guest

    Default Re: Kirk... ce pazesti nene?

    Quote Originally Posted by cat01
    hai sa ma iau un pic de tine, ca esti cel mai vechi roman in crew si sef de trib. ma uit la abuse crew si e vede ochiul meu de vultur? 4 polonezi, 2 brazilieni si 0 romani. pai cum asa mo? in loc sa tii niste tembeli (sunt indulgent azi) la tine in crew, mai bine ai incerca sa propulsezi pe cineva in abuse. oricum e plin de natarai acolo (din nou sunt indulgent), asa ca orice nazdravan ai baga acolo n-ar fi chiar asa mare nenorocire. macar sa avem si noi prostu' nostru acolo, nu de alta.
    1. Nare rost sa fie alt "natarau" cum spui tu bagat in abuse crew.. cand noi il avem pe cel dintai isi face singur mai mari belele... eu zic ca e bine asa cum e.(punct)

  2. #62
    Guest

    Default

    Ps: eu as propune-o pe Tanita

  3. #63
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MaFiaSnyper
    Ps: eu as propune-o pe Tanita

    stiam eu ca o iubesti !

  4. #64
    Guest

    Default

    mai prins dar nu m-am gandit sa o aleg din cauza asta... o propun pt toate actiunile pe care le-a facut.. sau....






    ...................... pe mine ? !?!?!

  5. #65
    Guest

    Default

    da hai mafiasnyper!!!nu cred k o sa fi ami rau decat nsj sau aia care mai sunt prin crew))

  6. #66
    Guest

    Default Re: Kirk... ce pazesti nene?

    Quote Originally Posted by Kirk
    Quote Originally Posted by cat01
    hai sa ma iau un pic de tine, ca esti cel mai vechi roman in crew si sef de trib. ma uit la abuse crew si e vede ochiul meu de vultur? 4 polonezi, 2 brazilieni si 0 romani. pai cum asa mo? in loc sa tii niste tembeli (sunt indulgent azi) la tine in crew, mai bine ai incerca sa propulsezi pe cineva in abuse. oricum e plin de natarai acolo (din nou sunt indulgent), asa ca orice nazdravan ai baga acolo n-ar fi chiar asa mare nenorocire. macar sa avem si noi prostu' nostru acolo, nu de alta.
    Prima tentativa a mea de acest gen nu a avut un final prea fericit. Daca vii cu o propunere concreta si serioasa, se poate bineinteles.

    Astept un PM.
    ) hm final nefericit sa-ti aduc aminte motivele ) nu cred ca vrei si poate daca tentativa ta ar fi continuat cu infruntarea lui thorief cine stie accea tentativa poate ar fi fost inca acol in crew
    P.s. scoate si mie banul ip ca ma sacaie de fiecare data 5 min sa ma chinui sa intru pe forum pana-mi gasesc ip care tre si bla bla
    p.s.2 multumesc fanilor =)) care ma vor vota in campania mea anti plm =))
    p.s.3 te rog sa ma rezolvi si pe mine cu p.s.1 raman dator
    p.s.4 ) hai ca ma pun eu-n abuse
    p.s.5 pt mine p.s.1 si p.s.3 is prioritare ) multzam

  7. #67
    Guest

    Default

    nsj bine ai venit!!!:*:*:*:*:*...nu vrei inapoi in abuse crew sau mai stiu eu ce se voteaza pe aici?)

  8. #68
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by WarPrinces
    nsj bine ai venit!!!:*:*:*:*:*...nu vrei inapoi in abuse crew sau mai stiu eu ce se voteaza pe aici?)
    =)) pt ce plm ... sa-mi aud peste 1 luna ca are sh0b0 acces la panelu meu din gandalf sau ca cine stie ce informati dau ) dacol....
    momentan vreau doar banul scos de pe ip ) ca ma chinui 1 min sa fac un post )
    eu nu vreau abuse eu vreau head admin sa fac restructurari )

  9. #69
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by NuStiuJuca1
    Quote Originally Posted by WarPrinces
    nsj bine ai venit!!!:*:*:*:*:*...nu vrei inapoi in abuse crew sau mai stiu eu ce se voteaza pe aici?)
    =)) pt ce plm ... sa-mi aud peste 1 luna ca are sh0b0 acces la panelu meu din gandalf sau ca cine stie ce informati dau ) dacol....
    momentan vreau doar banul scos de pe ip ) ca ma chinui 1 min sa fac un post )
    eu nu vreau abuse eu vreau head admin sa fac restructurari )
    haida.. nu exagera acuma ca ra stia dinainte ce ban-uri se dau si cui cand erai admin (de la tine ). nu-i asta problema... e bine asa, numa' sa fie si un roman acolo.

  10. #70
    Guest

    Default

    head admin sa fi...numai sa fi ceva)

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •