Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 261

Thread: BUG TOPIC !

Hybrid View

  1. #1
    Guest

    Default

    am si eu o problema dmg meu maxim deobicei este ala minim 1400| numa pe ala il dau in utimele 40 de lupte am arma distrugator si rpoeficienta 2200 skil 2k

  2. #2
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Si care e bug-ul? Ca nu am inteles...
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  3. #3
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Si care e bug-ul? Ca nu am inteles...
    Din ce am dedus eu cred ca se refera la faptul ca arma lui face numai 1400 damage la fiecare lupta ...El avand 1400 damage minim , 2k maxim ... vrea sa zica ca arma nu ii produce mai mult damage.De obicei ar trebui sa alterneze de la lupta la lupta sau de la spargere la spargere ...
    Last edited by ButoiuCuBere10; 09-01-2008 at 02:00 PM.

  4. #4
    Guest

    Default

    o ora ai stat sa poti scrie asa de frumos =]]

  5. #5
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    o ora ai stat sa poti scrie asa de frumos =]]
    De ce zici asta ? Si tu stateai tot atat ?

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by elnebunos View Post
    am si eu o problema dmg meu maxim deobicei este ala minim 1400| numa pe ala il dau in utimele 40 de lupte am arma distrugator si rpoeficienta 2200 skil 2k
    Repara distrugatorul pt a avea din nou 1400 damage minim si 2000 maxim.


  7. #7
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by aK1n0S View Post
    Repara distrugatorul pt a avea din nou 1400 damage minim si 2000 maxim.

    Din moment ce a dat spargeri sa ia distrugatoru nu crezi ca stie sa il si repare ? Arma a facut 1400 damage mereu ... chiar si pana sa se strice ( daca nu a reparat-o ) ...

  8. #8
    Guest

    Default

    Intimplari ciudate ?Am avut si eu parte de asa ceva...Ultima oara ,saptamina trecuta...Dimineatza ,deschid un topic ,iar seara disparuse deja...Bineinteles ,a fost un bug ,ca doar un asa-zis "moderator"( mai curind inchizator de topicuri) nu are voie sa stearga mesajele ,nu-i asa?

    P.S. : Un moderator nu are voie si nici nu poate sterge mesaje ,decit in cazul in care intra pe contul adminului ...dar asta este interzis...Ei ,si ?N-ar fi pentru prima oara ,asa ca acest caz nu este chiar demn de Dosarele X
    Last edited by TheWhiteWolf; 09-03-2008 at 11:29 PM.

  9. #9
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Quote Originally Posted by TheWhiteWolf View Post
    Un moderator nu are voie si nici nu poate sterge mesaje ,decit in cazul in care intra pe contul adminului
    Serios? Si de unde stii tu mai sad ce are voie si ce nu are voie sa faca un moderator? Si mai ales, ce optiuni de moderare are pe un anumit forum?

    Moderatori intrand pe conturile adminilor pentru a sterge topicurile importante ale unui oarecare sad, conspiratii la nivel mondial impotriva ta, manarii cu credite de care numai tu stii, informatii secrete despre accesul adminilor stiute numai de tine, ei da, asta numesc eu Dosarele X )
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  10. #10
    Guest

    Default

    Stiu mai bine decit tine ce are voie si ce nu ,si mai ales ce face...De cind?De cind ai luat-o tu razna si nu-ti mai vezi lungul nasului.Pina acum erai doar mincinos ,acum esti si impertinent...Simti ca iti fuge pamintul de sub picioare ?
    Apropos ,ce-ai sarit in halul asta ?E un adevar periculos ,nu-i asa ?Dar este adevar...iar tu esti prea mic si neinsemnat ,oricit de suveran te-ai crede ,si nu ma vei putea impiedica sa arat si altora cit de corupti si mincinosi sinteti.Stiu ,tare ai vrea sa ma mai banezi o data ,dar nu-ti ofer nici un motiv)
    Last edited by TheWhiteWolf; 09-04-2008 at 11:12 AM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •