Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 27 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 261

Thread: BUG TOPIC !

  1. #1
    Guest

    Default BUG TOPIC !

    Totul despre BUG-uri si diverse "intamplari" ciudate.

  2. #2
    Guest

    Default

    Intamplari ciudate ca alea de pe discovery de vineri seara cu Zombii ?)

  3. #3

    Default

    p beta: la inceput...am dat ceva spargeri, bla bla...am strans vreo 700 $ aprox, am cumparat ceva droguri, am ramas cu 20$ aprox, si am vrut sa cumpar 2 sau 3 unitatzi d booze (banii imi ajungeau) dar scria "ceva nu a mers bine" ....am patit asta d mai multe ori

  4. #4

    Default

    *am cumparat ceva droguri, nu d la dealer, din bar (k sa incarc energ) sorry k nu am fost prea explicit

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SiKu
    p beta: la inceput...am dat ceva spargeri, bla bla...am strans vreo 700 $ aprox, am cumparat ceva droguri, am ramas cu 20$ aprox, si am vrut sa cumpar 2 sau 3 unitatzi d booze (banii imi ajungeau) dar scria "ceva nu a mers bine" ....am patit asta d mai multe ori
    Si mie mi s-a intamplat...sunt multe erori pe beta

  6. #6
    Guest

    Default

    incepeam de la inceput runda si ....faceam cateva zeci de miliioane si seara imi lasam in banca cash pe unde apucam ....si dimineata ....NU MAI ERA NIMIK !!!!! :cred ca un admin se juca cu contul meu ori era o defectiune

  7. #7

    Default


  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by joyman2
    incepeam de la inceput runda si ....faceam cateva zeci de miliioane si seara imi lasam in banca cash pe unde apucam ....si dimineata ....NU MAI ERA NIMIK !!!!! :cred ca un admin se juca cu contul meu ori era o defectiune
    Hotaraste-te unde lasa-i bani ... ori in banca ori pe unde apucai ?

  9. #9
    Guest

    Default Bar

    Salut ... deci frate cand intru in bar sau discoteca sau bordel se incarca super greu stau cate 2 minute ...orice alta comanda merge imediat ... numai cand intru in club ... dc ? e normal sa se intample asa ? si nu sa intamplat doar odata ...netul imi merge bine nu am probleme si nu am avut ... doar cand e sa intru in bar sau bordel se incarca cate 2 minute ... si cand cumpar drogurile din bar la fel .... toate celelalte comenzi functioneaza cum trebuie doar asta .... dc se intampla asa ? ... k nu pot sa ma joc ....



    Astept un raspuns ..... ms

  10. #10
    Guest

    Default

    La fiecare inceput de runda se intampla asa. Nu este vina noastra si nici nu putem remedia situatia deocamdata.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •