Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 23 of 27 FirstFirst ... 132122232425 ... LastLast
Results 221 to 230 of 261

Thread: BUG TOPIC !

  1. #221
    Guest

    Default

    e praf sectiunea cu schimba fata de pe beta.. dai schimba fata si iti intra pe pagina de start !

  2. #222

    Default

    Quote Originally Posted by rrraulx View Post
    e praf sectiunea cu schimba fata de pe beta.. dai schimba fata si iti intra pe pagina de start !
    Ce browser folosesti?
    TheCrims.com Crew
    Moderator

  3. #223
    Guest

    Default

    Mozilla. am folosit acelasi browser de ceva vreme si n`am intampinat probleme pana acum. si doar pe beta patesc

  4. #224

    Default

    Se pare ca doar la tine este problema, la mine merge bine. Incearca totusi cu alt browser.
    TheCrims.com Crew
    Moderator

  5. #225

    Default

    Pe beta, daca te faci afacerist si cumperi si vinzi arme iti creste respectul enorm.

  6. #226
    Guest

    Default

    Problema nu mai exista , am verificat eu acum

  7. #227

    Default

    Quote Originally Posted by RoFT View Post
    Problema nu mai exista , am verificat eu acum
    Mulţumesc de informare.
    TheCrims.com Crew
    Moderator

  8. #228
    Guest

    Default

    Cand dau pe schimba fata nu mi-o schimba , ramane pe aceeasi pagina... se intampla la mai multi nu numai mie..

  9. #229
    Guest

    Default

    Buna seara!
    Nu stiu daca e bug. S-au intamplat urmatoarele. M-am logat azi 29.12.2012 la (ora reala) 19:17 . Imi apare mesajul ca am terminat antrenamentul. Dau clic pe spargere, apare tot pagina de start. Doar la a doua apasate pe tabul de spargeri am reusit sa deschid pagina. Dau spargerea. Merg la tab cladiri. Mai avusesem 30% energie. Colectez primele... Ma delogheaza fara nici un mesaj. Relogare. Incerc sa dau clik pe tab cladiri ---> delogare, fara mesaj sau avertisment.
    Apoi - venit pe forum - scris mesaj! Multumesc!
    Add later: M-am relogat. Nu ma scoate. Dar dand clik pe tabul viata de noapte apare pagina de start, de fiecare data.
    Last edited by tyiupo; 12-29-2012 at 07:26 PM.

  10. #230
    Guest

    Default

    si in momentul de fata mai face figura asta apesi pe viata de noapte si intra pe prima pagina si ne delogheaza foarte des

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •